Delegiranje sudija - Jelen Super liga

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Radnik - Partizan

Subota, 24.08.2019 00:00 - ODLOŽENO -
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
Prvi pomoćni sudija:
Drugi pomoćni sudija:
Četvrti sudija:
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač:
Super kontrola:

Crvena zvezda - Čukarički

Subota, 24.08.2019 00:00 - ODLOŽENO -
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
Prvi pomoćni sudija:
Drugi pomoćni sudija:
Četvrti sudija:
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač:
Super kontrola:

Javor-Matis - Napredak

Subota, 24.08.2019 20:00 - Ivanjica - Stadion kraj Moravice
Delegat - Sp. radnik: SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SIMIĆ Mirko
Super kontrola:

Proleter - Vojvodina

Subota, 24.08.2019 20:00 - Novi Sad - Karađorđe
Delegat - Sp. radnik: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: DELEVIĆ Dejan
Super kontrola:

Rad - Mačva

Subota, 24.08.2019 20:00 - Beograd - Kralj Petar Prvi
Delegat - Sp. radnik: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ (BG) Zoran
Super kontrola:

Voždovac - Mladost

Subota, 24.08.2019 20:00 - Beograd - Stadion FK Voždovac
Delegat - Sp. radnik: MITROVIĆ Miloš
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Drugi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Četvrti sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: KARADŽIĆ Milan
Super kontrola:

Radnički N. - Spartak

Nedelja, 25.08.2019 18:30 - Niš - Čair
Delegat - Sp. radnik: MUTAVDŽIĆ Radisav
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: STANOJKOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav
Super kontrola:

TSC - Inđija

Nedelja, 25.08.2019 20:00 - Senta - Stadion FK Senta
Delegat - Sp. radnik: VARAGIĆ Željko
Glavni sudija: STOJILKOVIĆ Igor
Prvi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub
Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana
Četvrti sudija: ĐORĐIĆ Miloš
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽUTIĆ Đorđe
Super kontrola: