Delegiranje sudija - Prva liga Srbije

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Proleter - Inđija

Petak, 24.11.2017 13:00 - Novi Sad
Delegat - Sp. radnik: VAVAN Dragan
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran
Super kontrola:

Bežanija - Teleoptik

Subota, 25.11.2017 13:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik: KOVIĆ Dragan
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan
Super kontrola:

Dinamo - Radnički 1923

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Vranje
Delegat - Sp. radnik: PANAJOTOVIČ Vidojko
Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: MITIĆ Milan
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan
Super kontrola:

Metalac - Sinđelić

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Gornji Milanovac
Delegat - Sp. radnik: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Četvrti sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Posmatrač: NEDIĆ Dejan
Super kontrola:

Radnički (P) - Sloboda

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Pirot
Delegat - Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: MITROVIĆ Aleksa
Prvi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan
Super kontrola:

Budućnost - Novi Pazar

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Dobanovci
Delegat - Sp. radnik: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Četvrti sudija: MATIĆ David
Posmatrač: KRSTIĆ Dragan
Super kontrola:

ČSK-Pivara - Jagodina

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Čelarevo
Delegat - Sp. radnik: BAGLAVA Branko
Glavni sudija:
Prvi pomoćni sudija:
Drugi pomoćni sudija:
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko
Super kontrola:

Temnić 1924 - TSC

Ponedeljak, 27.11.2017 13:00 - stadion FK Jedinstvo Paraćin -
Delegat - Sp. radnik: VUJOVIĆ Ljubiša
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Četvrti sudija: RŽIĆ Uroš
Posmatrač: ČETNIK Stevan
Super kontrola: