Delegiranje sudija - Prva liga Srbije

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Kolubara - Novi Pazar

Petak, 23.08.2019 20:00 - Lazarevac - Stadion FK Kolubara
Delegat - Sp. radnik: KOVAČEVIĆ Ljubomir
Glavni sudija: DELIBAŠIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola
Drugi pomoćni sudija: RADIĆ Petar
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko
Super kontrola:

Sinđelić - Dinamo

Subota, 24.08.2019 17:00 - Beograd - Stadion FK Sinđelić
Delegat - Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Četvrti sudija: TOMIĆ Pavle
Posmatrač: SANTRAČ Dejan
Super kontrola:

Radnički 1923 - Smederevo 1924

Subota, 24.08.2019 17:00 - Kragujevac - Čika Dača
Delegat - Sp. radnik: RONČEVIĆ Rodoljub
Glavni sudija: IVKOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: SAVIĆ Nebojša
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Nemanja
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: ČETNIK Stevan
Super kontrola:

Metalac - OFK Bačka

Subota, 24.08.2019 20:00 - Gornji Milanovac - Stadion FK Metalac
Delegat - Sp. radnik: LOJANICA Milan
Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: STEFANOVIĆ Milan
Posmatrač: SANDIĆ Zoran
Super kontrola:

Trajal - Zemun

Subota, 24.08.2019 20:00 - Kruševac - Stadion Mladost
Delegat - Sp. radnik: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan
Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Četvrti sudija: NIKOLIĆ Danilo
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran
Super kontrola:

Zlatibor - Kabel

Nedelja, 25.08.2019 17:00 - Zlatibor - Švajcarija
Delegat - Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Posmatrač: VESELINOVIĆ Slobodan
Super kontrola:

OFK Žarkovo - Radnički (P)

Nedelja, 25.08.2019 17:00 - Beograd - Stadion OFK Žarkovo
Delegat - Sp. radnik: ELEZOVIĆ Radomir
Glavni sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Prvi pomoćni sudija: BLAGOJEVIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš
Četvrti sudija: MITIĆ Milan
Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko
Super kontrola:

Budućnost - Grafičar

Ponedeljak, 26.08.2019 17:00 - Dobanovci - Stadion FK Budućnost
Delegat - Sp. radnik: ĐERMAN Dragoslav
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: CVETKOVIĆ Ivan
Četvrti sudija: ZELJKOVIĆ Nebojša
Posmatrač: JEKNIĆ Mihailo
Super kontrola: