Delegiranje sudija - Srpska liga Beograd

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

GSP Polet - Stepojevac-Vaga

Subota, 13.10.2018 11:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: DŽAKOVIĆ Bogdan
Prvi pomoćni sudija: ARNAUTOVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: RAJKOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: GOSPAVIĆ Ivan
Delegat - Posmatrač: TOMIĆ Grujica
Posmatrač:

Radnički (O) - Radnički (NB)

Subota, 13.10.2018 14:30 - Obrenovac
Delegat - Sp. radnik: JEVREMOVIĆ Dušan
Glavni sudija: MEĐEDOVIĆ Jelena
Prvi pomoćni sudija: JOVČIĆ Jovan
Drugi pomoćni sudija: HRUTKA Marko
Četvrti sudija: KOVAČEVIĆ Igor
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: STANKOVIĆ Dragomir

Lokomotiva - Prva iskra

Subota, 13.10.2018 14:30 - Železnik
Delegat - Sp. radnik: VUČETIĆ Vukman
Glavni sudija: CMILJANIĆ Uroš
Prvi pomoćni sudija: PENČIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJANAC Aleksandra
Četvrti sudija: ROGAN Miloš
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: VLAJIĆ Života

Zvezdara - BASK

Nedelja, 14.10.2018 14:30 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: RADIVOJEVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: MIROSAVLJEVIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: KRSTIĆ Nemanja
Četvrti sudija: MILINKOVIĆ Filip
Delegat - Posmatrač: ĐORĐEVIĆ Vukašin
Posmatrač:

Kolubara - IMT

Nedelja, 14.10.2018 14:30 - Lazarevac
Delegat - Sp. radnik: MILOSAVLJEVIĆ Srđan
Glavni sudija: ĐORĐIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: BOROVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: VLASAČEVIĆ Dimitrije
Četvrti sudija: RABRENOVIĆ Nikola
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: MIŠIĆ Slavko

Crvena zvezda (MML) - OFK Beograd

Nedelja, 14.10.2018 14:30 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: ANĐELIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: BOŠKOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Ivana
Četvrti sudija: KRSTIĆ Dušan
Delegat - Posmatrač: JEREMIĆ Milan
Posmatrač:

Brodarac - Jedinstvo

Utorak, 16.10.2018 18:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: VASILJEVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: GALIĆ Branko
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Nenad
Četvrti sudija: STEFANOVIĆ Milan
Delegat - Posmatrač: ĐUKELIĆ Dušan
Posmatrač:

BSK - Grafičar

Sreda, 24.10.2018 14:30 - Borča
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
Prvi pomoćni sudija:
Drugi pomoćni sudija:
Četvrti sudija:
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: