Delegiranje sudija - Srpska liga Beograd

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

BASK - Sopot

Subota, 25.11.2017 10:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik: RUDIĆ Goran
Glavni sudija: MARINKOVIĆ Bora
Prvi pomoćni sudija: STOJANAC Aleksandra
Drugi pomoćni sudija: KOIČKI Dušan
Četvrti sudija:
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: STANKOVIĆ Dragomir

Radnički (O) - OFK Beograd

Subota, 25.11.2017 13:00 - Obrenovac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: DELEVIĆ Vukašin
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Jelena
Drugi pomoćni sudija: SULEJMANOVIĆ Denis
Četvrti sudija: SUBOTIĆ Stefan
Delegat - Posmatrač: ĐORĐEVIĆ Vlada
Posmatrač:

IMT - Polet-Dorćol

Subota, 25.11.2017 13:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik: JEVREMOVIĆ Dušan
Glavni sudija: DŽAKOVIĆ Bogdan
Prvi pomoćni sudija: GLIŠIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Nenad
Četvrti sudija: VUJIČIĆ Miloš
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: MOHORA Željko

BSK - Prva iskra

Subota, 25.11.2017 13:00 - Borča
Delegat - Sp. radnik: MARKOVIĆ Dragan
Glavni sudija: MILENKOVIĆ Miroslav
Prvi pomoćni sudija: LJEŠNJAK Dejan
Drugi pomoćni sudija: BOŠKOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: MEĐEDOVIĆ Jelena
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: ĆUPIĆ Zoran

Radnički (NB) - Kolubara

Subota, 25.11.2017 13:00 - Novi Beograd
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: KRSTIĆ Dušan
Prvi pomoćni sudija: PENČIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Ivana
Četvrti sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
Delegat - Posmatrač: MIŠIĆ Slavko
Posmatrač:

Žarkovo - Jedinstvo

Nedelja, 26.11.2017 11:00 - Žarkovo
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: RADIVOJEVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: KOIČKI Jovana
Drugi pomoćni sudija: MIRKOVIĆ Lazar
Četvrti sudija: ANĐELIĆ Aleksandar
Delegat - Posmatrač: ĐORĐEVIĆ Slavoljub
Posmatrač:

Stepojevac-Vaga - Lokomotiva

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Stepojevac
Delegat - Sp. radnik: MILOSAVLJEVIĆ Srđan
Glavni sudija: STEFANOVIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: VLASAČEVIĆ Dimitrije
Drugi pomoćni sudija: GALIĆ Branko
Četvrti sudija: TOMIĆ Pavle
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: ĐUKELIĆ Dušan

BSK 1925 - Grafičar

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Batajnica
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: CVETKOVIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: JOVČIĆ Jovan
Četvrti sudija: ĆIRIĆ Đorđe
Delegat - Posmatrač: KRSTIĆ Slobodan
Posmatrač: