Delegiranje sudija - Srpska liga Vojvodina

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Crvena zvezda - Bratstvo 1946

Subota, 25.11.2017 13:00 - Novi Sad
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: NIKOLIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: RAJKOVIĆ Dušan
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Marko
Četvrti sudija: ĆIRIĆ Nemanja
Delegat - Posmatrač: VUČIĆ Dejan
Posmatrač:

Radnički (SM) - Bačka 1901

Subota, 25.11.2017 13:00 - Sremska Mitrovica
Delegat - Sp. radnik: DUKIĆ Ozren
Glavni sudija: ZELJKOVIĆ Nebojša
Prvi pomoćni sudija: LUKIĆ Dušan
Drugi pomoćni sudija: LALUJA Bojan
Četvrti sudija: RELJIĆ Filip
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: KORAJLIJA Milan

Mladost (BJ) - Dinamo 1945

Subota, 25.11.2017 13:00 - Bački Jarak
Delegat - Sp. radnik: MARKUŠ Nikola
Glavni sudija: PANČIĆ Dušan
Prvi pomoćni sudija: IVANIŠEVIĆ Bojan
Drugi pomoćni sudija: KANTAR Dalibor
Četvrti sudija: DELIBAŠIĆ Marko
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: ŠOVLJANSKI Aleksandar

Radnički (NP) - Odžaci

Subota, 25.11.2017 13:00 - Nova Pazova
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: ARSIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: ČUBRILO Ljubica
Drugi pomoćni sudija: RADIĆ Stefan
Četvrti sudija: GNJATOVIĆ Marko
Delegat - Posmatrač: RODEAN Marjan
Posmatrač:

Radnički (Šid) - Cement

Subota, 25.11.2017 13:00 - Šid
Delegat - Sp. radnik: TURI Stevan
Glavni sudija: RILAK Nikola
Prvi pomoćni sudija: BATALO Nemanja
Drugi pomoćni sudija: VUČIĆ Stefan
Četvrti sudija: DŽOMBIĆ Nikola
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: VUKSANOVIĆ Dragoljub

Dunav - Omladinac

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Stari Banovci
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: KEDŽA Stefan
Prvi pomoćni sudija: DANILOVIĆ Slobodan
Drugi pomoćni sudija: BOSIN Nemanja
Četvrti sudija: BANJAC Miloš
Delegat - Posmatrač: PETROVIĆ Dragan
Posmatrač:

Železničar - Radnički Z.

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Pančevo
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: KALAFAT Dino
Prvi pomoćni sudija: RAĐEN Predrag
Drugi pomoćni sudija: ŠAIN Goran
Četvrti sudija: JANJUŠ Predrag
Delegat - Posmatrač: ZAVIŠIN Srđan
Posmatrač:

Borac - Bečej 1918

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Sakule
Delegat - Sp. radnik: KURJAKOV Milorad
Glavni sudija: PETROVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: VLADIĆ Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: RADIĆ Petar
Četvrti sudija: DAVIDOVIĆ Mladen
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: ŠAVIJA Jovica