Delegiranje sudija - Srpska liga Vojvodina

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Radnički (SM) - Mladost (BJ)

Subota, 24.11.2018 13:00 - Sremska Mitrovica
Delegat - Sp. radnik: TURI Stevan
Glavni sudija: PETROVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: TOMAŠEV Nikola
Drugi pomoćni sudija: ZEKONJA Neven
Četvrti sudija: ZORIĆ Dragan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: MILIN Jovica

Bratstvo 1946 - Srbobran

Subota, 24.11.2018 13:00 - Prigrevica
Delegat - Sp. radnik: BAKIĆ Hasib
Glavni sudija: ĆIRIĆ Nemanja
Prvi pomoćni sudija: RAJKOVIĆ Dušan
Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: ĐUMIĆ David
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: ZAVIŠIN Srđan

Radnički (NP) - ČSK-Pivara

Subota, 24.11.2018 13:00 - Nova Pazova
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: JANJUŠ Predrag
Prvi pomoćni sudija: RADOSAVLJEVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: ŠAIN Goran
Četvrti sudija: PETROVIĆ Dejan
Delegat - Posmatrač: KRAKANOVIĆ Milan
Posmatrač:

Crvena zvezda - Železničar

Subota, 24.11.2018 13:00 - Novi Sad
Delegat - Sp. radnik: NOVAKOVIĆ Goran
Glavni sudija: RANISAVIĆ Saša
Prvi pomoćni sudija: SVILENKOVIĆ Predrag
Drugi pomoćni sudija: JANKOVIĆ Luka
Četvrti sudija: DIMITRIJEVIĆ Nebojša
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: TOMIČIĆ Nikola

Bačka 1901 - Radnički Z.

Subota, 24.11.2018 13:00 - Subotica
Delegat - Sp. radnik: ĐUKANOVIĆ Ilija
Glavni sudija: PANČIĆ Dušan
Prvi pomoćni sudija: DANILOVIĆ Slobodan
Drugi pomoćni sudija: ŠAVIJA Miloš
Četvrti sudija: JEKNIĆ Stefan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: KIŠ ČEPEGI Robert

Dinamo 1945 - Cement

Nedelja, 25.11.2018 13:00 - Pančevo
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: REPČEK Ivan
Prvi pomoćni sudija: IVANIŠEVIĆ Bojan
Drugi pomoćni sudija: ČUGALJ Nikola
Četvrti sudija: NIKOLIĆ Danilo
Delegat - Posmatrač: ŠAVIJA Jovica
Posmatrač:

Hajduk 1912 - Vršac

Nedelja, 25.11.2018 13:00 - Kula
Delegat - Sp. radnik: BRAUN Robert
Glavni sudija: RELJIĆ Filip
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Slobodan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Zoran
Četvrti sudija: BEČANOVIĆ Aleksandar
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: SUBOTIĆ Uroš

Dunav - Kabel

Nedelja, 25.11.2018 13:00 - Stari Banovci
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: MUDRINIĆ Tomislav
Prvi pomoćni sudija: LUKIĆ Dušan
Drugi pomoćni sudija: LALUJA Bojan
Četvrti sudija: ZELJKOVIĆ Nebojša
Delegat - Posmatrač: NESTOROV Ljubomir
Posmatrač:

Borac - Omladinac

Nedelja, 25.11.2018 13:00 - Sakule
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: KALAFAT Dino
Prvi pomoćni sudija: GRUJIČ Marko
Drugi pomoćni sudija: ZORIĆ Dušan
Četvrti sudija: ARSIĆ Dragan
Delegat - Posmatrač: RODEAN Marjan
Posmatrač: