Delegiranje sudija - Srpska liga Zapad

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Šumadija - Budućnost-Krušik 2014

Subota, 08.06.2019 17:30 - Aranđelovac
Delegat - Sp. radnik: TOMIĆ Vladimir
Glavni sudija: SIMIĆ Predrag
Prvi pomoćni sudija: ŠARENAC Uroš
Drugi pomoćni sudija: JEREMIĆ Stefan
Četvrti sudija: MILETIĆ Miroslav
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: GAJIĆ Milorad

FAP - Jošanica

Subota, 08.06.2019 17:30 - Priboj
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: VUČIĆEVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: LEKIĆ Milorad
Drugi pomoćni sudija: OBRADOVIĆ Nikola - Rača
Četvrti sudija: VUJOVIĆ Nikola
Delegat - Posmatrač: STEVANOVIĆ Vladica
Posmatrač:

Smederevo 1924 - Tutin

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Smederevo
Delegat - Sp. radnik: BOŠKOVIĆ Draško
Glavni sudija: VIŠNJIĆ Marina
Prvi pomoćni sudija: MILOJEVIĆ Aleksandra
Drugi pomoćni sudija: ŽIVKOVIĆ Marko
Četvrti sudija: DIMITRIJEVIĆ Srđan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: MATIĆ Mića

Mokra Gora - Proleter-Mih.

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Zubin potok
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: SIMIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Nemanja
Četvrti sudija: MIHAILOVIĆ Marko
Delegat - Posmatrač: VUKOSAVLJEVIĆ Milovan
Posmatrač:

Sloga 33 - Sloga (PŽ)

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Petrovac na Mlavi
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: VUKOVIĆ Uroš
Prvi pomoćni sudija: RADOVANOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MARKOVIĆ Nikola
Četvrti sudija: BELOICA Filip
Delegat - Posmatrač: VIĆENTIJEVIĆ Goran
Posmatrač:

Mladi Radnik 1926 - Drina

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Požarevac
Delegat - Sp. radnik: ĆURGUZ Ostoja
Glavni sudija: BORISAVLJEVIĆ Ljubiša
Prvi pomoćni sudija: SAVIĆ Nebojša
Drugi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Marko
Četvrti sudija: ĐORĐEVIĆ Nenad
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: VESELINOVIĆ Slobodan

Provo - Loznica

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Provo
Delegat - Sp. radnik: SIMEUNOVIĆ Dragan
Glavni sudija: JAKOVLJEVIĆ Mladen
Prvi pomoćni sudija: NEDELJKOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nenad
Četvrti sudija: ĐORĐEVIĆ Nikola
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: PAVLOVIĆ Saša

Jedinstvo - Polet

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Ub
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: ĐORĐEVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: ŽIVANOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: MIRKOVIĆ Filip
Delegat - Posmatrač: KARAIČIĆ Milenko
Posmatrač: