Delegiranje sudija - Srpska liga Zapad

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Jedinstvo - Tutin

Nedelja, 18.11.2018 13:00 - Ub
Delegat - Sp. radnik: TOMIĆ Vladimir
Glavni sudija: JOKIĆ Miroslav
Prvi pomoćni sudija: KRASIĆ Mladen
Drugi pomoćni sudija: VUČIĆEVIĆ Nemanja
Četvrti sudija: DESPOTOVIĆ Nebojša
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: JEREMIĆ Milivoje

Sloga 33 - Budućnost-Krušik 2014

Nedelja, 18.11.2018 13:00 - Petrovac na Mlavi
Delegat - Sp. radnik: DINIĆ Vladan
Glavni sudija: SIMIĆ Predrag
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: ŠARENAC Uroš
Četvrti sudija: ĐORĐEVIĆ Nenad
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: MRLJEŠ Jovica

Mladi Radnik 1926 - Polet

Nedelja, 18.11.2018 13:00 - Požarevac
Delegat - Sp. radnik: GLIŠIĆ Radoje
Glavni sudija: VUČIĆEVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: RADOVANOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: JEVREMOVIĆ Marko
Četvrti sudija: DIMITRIJEVIĆ Srđan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: VESELINOVIĆ Slobodan

Šumadija - Drina

Nedelja, 18.11.2018 13:00 - Aranđelovac
Delegat - Sp. radnik: ĆURGUZ Ostoja
Glavni sudija: VUJOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: JEREMIĆ Stefan
Drugi pomoćni sudija: SAVIĆ Nebojša
Četvrti sudija: VIŠNJIĆ Marina
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: STOJADINOVIĆ Dragan

Provo - Sloga (PŽ)

Nedelja, 18.11.2018 13:00 - Provo
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: NIKITOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: BELIĆ Vanja
Četvrti sudija: MIRKOVIĆ Filip
Delegat - Posmatrač: VUJIČIĆ Zoran
Posmatrač:

Smederevo 1924 - Proleter-Mih.

Nedelja, 18.11.2018 13:00 - Smederevo
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: GRKOVIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: ŽIVANOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: ĐORĐEVIĆ Dejan
Četvrti sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Delegat - Posmatrač: VUKOSAVLJEVIĆ Milovan
Posmatrač:

Mokra Gora - Jošanica

Nedelja, 18.11.2018 13:00 - Zubin potok
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: JAKOVLJEVIĆ Mladen
Prvi pomoćni sudija: LEKIĆ Milorad
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Ilija
Četvrti sudija: LUKIĆ Aleksandar
Delegat - Posmatrač: JEREMIĆ Vladan
Posmatrač:

FAP - Loznica

Nedelja, 18.11.2018 13:00 - Priboj
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: VUKOVIĆ Uroš
Prvi pomoćni sudija: MARKOVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: OBRADOVIĆ Nikola - Rača
Četvrti sudija: BELOICA Filip
Delegat - Posmatrač: MILIĆEVIĆ Milorad
Posmatrač: