Delegiranje sudija - Srpska liga Zapad

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Tutin - Smederevo 1924

Subota, 24.11.2018 13:00 - Tutin
Delegat - Sp. radnik: TRAJANOVSKI Zoran
Glavni sudija: ĐORĐEVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: SAVIĆ Nebojša
Drugi pomoćni sudija: NEDELJKOVIĆ Milan
Četvrti sudija: SIMIĆ Predrag
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: STEVANOVIĆ Vladica

Loznica - Provo

Subota, 24.11.2018 13:00 - Loznica
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: LUKIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: SIMIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: ĐURIĆ Željko
Četvrti sudija: JAKOVLJEVIĆ Mladen
Delegat - Posmatrač: CICVARIĆ Dragan
Posmatrač:

Budućnost-Krušik 2014 - Šumadija

Subota, 24.11.2018 13:00 - Vаljevo
Delegat - Sp. radnik: ČOLIĆ Đorđe
Glavni sudija: VIŠNJIĆ Marina
Prvi pomoćni sudija: ŽIVKOVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: JEVREMOVIĆ Marko
Četvrti sudija: VUKOVIĆ Uroš
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: GAJIĆ Milorad

Sloga (PŽ) - Sloga 33

Subota, 24.11.2018 13:00 - Požega
Delegat - Sp. radnik: SIMEUNOVIĆ Dragan
Glavni sudija: BORISAVLJEVIĆ Ljubiša
Prvi pomoćni sudija: STARČEVIĆ Slobodan
Drugi pomoćni sudija: MLADENOVIĆ Andrija
Četvrti sudija: MILETIĆ Miroslav
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: PAVLOVIĆ Saša

Polet - Jedinstvo

Nedelja, 25.11.2018 11:00 - Ljubić
Delegat - Sp. radnik: MATOVIĆ Zoran
Glavni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: GOJAKOVIĆ Andrija
Drugi pomoćni sudija: GOVEDAREVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: GRKOVIĆ Bojan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: KARAIČIĆ Melenko

Proleter-Mih. - Mokra Gora

Nedelja, 25.11.2018 13:00 - Mihajlovac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: BELOICA Filip
Prvi pomoćni sudija: LEKIĆ Milorad
Drugi pomoćni sudija: OBRADOVIĆ Nikola - Batočina
Četvrti sudija: VUČIĆEVIĆ Ivan
Delegat - Posmatrač: GEGIĆ Enes
Posmatrač:

Drina - Mladi Radnik 1926

Nedelja, 25.11.2018 13:00 - Ljubovija
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: ĐORĐEVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Ilija
Drugi pomoćni sudija: ŠOLAJIĆ Želko
Četvrti sudija: NIKITOVIĆ Ivan
Delegat - Posmatrač: VUJIČIĆ Zoran
Posmatrač:

Jošanica - FAP

Utorak, 27.11.2018 13:00 - Novi Pazar - Gradski stadion
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: MIHAILOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: RADOVANOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MARKOVIĆ Nikola
Četvrti sudija: MIRKOVIĆ Filip
Delegat - Posmatrač: STEFANOVIĆ Sava
Posmatrač: