Delegiranje sudija - Srpska liga Istok

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Dubočica - Car Konstantin

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Leskkovac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: ĐORĐEVIĆ Jovan
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: RISTIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: NIČIĆ Nikola
Delegat - Posmatrač: MILOSAVLJEVIĆ Goran
Posmatrač:

SFS Borac - Zaplanjac

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Paraćin
Delegat - Sp. radnik: STAMENKOVIĆ Vlastimir
Glavni sudija: GRUJIČIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: GMITROVIĆ Ivan
Četvrti sudija: PETKOVIĆ Jovan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: NEDELJKOVIĆ Vladimir

Temnić 1924 - Jagodina Tabane

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Varvarin
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: MAREK Dušan
Prvi pomoćni sudija: JOVIĆ Mihajlo
Drugi pomoćni sudija: ĐORĐEVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: NEDELJKOVIĆ Jovan
Delegat - Posmatrač: VELJKOVIĆ Dragan
Posmatrač:

Budućnost - Radan

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Popovac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: BABIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: RANĐELOVIĆ Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: HRISTOV Predrag
Četvrti sudija: MILJKOVIĆ Miljan
Delegat - Posmatrač: LUKIĆ Dragan
Posmatrač:

Radnički (P) - OFK Sinđelić

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Pirot
Delegat - Sp. radnik: ARSIĆ Nebolša
Glavni sudija: CVETKOVIĆ Jelena
Prvi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Danijela
Drugi pomoćni sudija: KOSTIĆ Aleksandra
Četvrti sudija: ĆIRIĆ Stefan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: MINIĆ Ana

Dunav - Rtanj

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Prahovo
Delegat - Sp. radnik: STANOJLOVIĆ Zoran
Glavni sudija: JOVIĆ Bratislav
Prvi pomoćni sudija: LAZAREVIĆ Stevan
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Oliver
Četvrti sudija: GRUJIĆ Miloš
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: OBRADOVIĆ Srđan

Moravac Orion - Trstenik PPT

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Mrštane
Delegat - Sp. radnik: VACIĆ Nenad
Glavni sudija: SAVIĆ Dušan
Prvi pomoćni sudija: TODOROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: KOJADINOVIĆ Slađan
Četvrti sudija: RAJKOVIĆ Igor
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: MILENKOVIĆ Aleksandar

Jedinstvo (P) - Jedinstvo (B)

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Paraćin
Delegat - Sp. radnik: STOJANOVIĆ Vanja
Glavni sudija: VUKADINOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: ANTIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: KRSTIĆ Slobodan
Četvrti sudija: KLIKOVAC Mitar
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: RASINAC Darko

Pukovac - Radnički (S)

Nedelja, 09.06.2019 17:30 - Pukovac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: MILETIĆ Stefan
Prvi pomoćni sudija: STANKOVIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: GLUŠAC Milan
Četvrti sudija: NEDELJKOVIĆ Miloš
Delegat - Posmatrač: JOVANOVIĆ Bojan
Posmatrač: