Delegiranje sudija - Srpska liga Istok

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Jagodina Tabane - Temnić 1924

Subota, 24.11.2018 13:00 - Jagodina
Delegat - Sp. radnik: GOŠIĆ Srđan
Glavni sudija: NEDELJKOVIĆ Jovan
Prvi pomoćni sudija: ĐORĐEVIĆ Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: JOVIĆ Mihajlo
Četvrti sudija: JOVIĆ Bratislav
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač:

Radnički (S) - Pukovac

Subota, 24.11.2018 13:00 - Svilajnac
Delegat - Sp. radnik: ILIĆ Tomislav
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Saša
Prvi pomoćni sudija: MILENKOVIĆ Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: JOTOVIĆ Nemanja
Četvrti sudija: PETKOVIĆ Jovan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: PETKOVIĆ Aleksandar

Jedinstvo (B) - Jedinstvo (P)

Subota, 24.11.2018 13:00 - Bošnjace
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: KLIKOVAC Mitar
Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Oliver
Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Andreja
Četvrti sudija: GRUJIĆ Miloš
Delegat - Posmatrač: POPOVIĆ Berislav
Posmatrač:

OFK Sinđelić - Radnički (P)

Subota, 24.11.2018 13:00 - Niš
Delegat - Sp. radnik: STAMENKOVIĆ Dalibor
Glavni sudija: MITROVIĆ Nemanja
Prvi pomoćni sudija: GMITROVIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: MILENKOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: MILETIĆ Stefan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: NEDELJKOVIĆ Vladimir

Rtanj - Dunav

Subota, 24.11.2018 13:00 - Boljevac
Delegat - Sp. radnik: MIRKOVIĆ Vitomir
Glavni sudija: FILIPOVIĆ Stefan
Prvi pomoćni sudija: MILENKOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: KOJADINOVIĆ Slađan
Četvrti sudija: DIMITRIJEVIĆ Milenko
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: SIMIĆ Dragan

Trstenik PPT - Moravac Orion

Subota, 24.11.2018 13:00 - Trstenik
Delegat - Sp. radnik: MIHAJLOVIĆ Marko
Glavni sudija: ĆIRIĆ Stefan
Prvi pomoćni sudija: HRISTOV Predrag
Drugi pomoćni sudija: RANĐELOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: SAVIĆ Dušan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: JOVANOVIĆ Bojan

Car Konstantin - Dubočica

Nedelja, 25.11.2018 11:00 - Niš
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: ĐORĐEVIĆ Jovan
Prvi pomoćni sudija: DONČIĆ Milivoje
Drugi pomoćni sudija: MILENKOVIĆ Dušan
Četvrti sudija: MITROVIĆ Marko
Delegat - Posmatrač: ĐUROVIĆ Zoran
Posmatrač:

Radan - Budućnost

Nedelja, 25.11.2018 13:00 - Lebane
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: MITROVIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: TARBUK Boško
Četvrti sudija: BABIĆ Nikola
Delegat - Posmatrač: POLJAKOVIĆ Dragan
Posmatrač:

Zaplanjac - SFS Borac

Nedelja, 25.11.2018 13:00 - Gadžin Han
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: CVETKOVIĆ Jelena
Prvi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Danijela
Drugi pomoćni sudija: KOSTIĆ Aleksandra
Četvrti sudija: TRAJKOVIĆ Miloš
Delegat - Posmatrač: STAJIĆ Srđan
Posmatrač: