Delegiranje sudija - Omladinska liga

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Brodarac - Dinamo 1945

Subota, 20.10.2018 10:00 - Novi Beograd - stadion FK Brodarac
Delegat - Sp. radnik: VUČINIĆ Nikola
Glavni sudija: KOVAČEVIĆ Igor
Prvi pomoćni sudija: VLASAČEVIĆ Dimitrije
Drugi pomoćni sudija: PENČIĆ Milan

Partizan - Jedinstvo

Subota, 20.10.2018 11:00 - Zemun - SC Zemunelo
Delegat - Sp. radnik: MILJKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: ANĐELIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: GLIŠIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: RAKIĆ Marko

Trajal - BASK

Subota, 20.10.2018 11:00 - Kruševac - SC Kruševac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Drugi pomoćni sudija: BLAGOJEVIĆ Ivan

Inđija - OFK Beograd

Subota, 20.10.2018 11:00 - Inđija - stadion FK Inđija
Delegat - Sp. radnik: MAKSIMOVIĆ Radoslav
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan

Crvena zvezda - Vojvodina

Subota, 20.10.2018 14:00 - Beograd - stadion Rajko Mitić - jug
Delegat - Sp. radnik: KRSTIĆ Milan
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Boško
Drugi pomoćni sudija: TUBIĆ Njegoš

Spartak-Ždrepčeva krv - Internacional

Subota, 20.10.2018 14:00 - Subotica - gradski stadion
Delegat - Sp. radnik: BANJEGLAV Milan
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija

Čukarički - Radnički N.

Subota, 20.10.2018 15:00 - Beograd - Rakovica - stadion FK Rakovica
Delegat - Sp. radnik: GAŠIĆ Branislav
Glavni sudija: RŽIĆ Uroš
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: MIROSAVLJEVIĆ Ivan

Voždovac - Rad

Nedelja, 21.10.2018 12:00 - Beograd - stadion FK Voždovac
Delegat - Sp. radnik: JOVANOVIĆ Zoran
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad