Delegiranje sudija - Kadetska liga

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Real Niš - Brodarac

Sreda, 17.10.2018 09:00 - Niš - stadion FK Car Konstantin
Delegat - Sp. radnik: MARJANOVIĆ Jovan
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan

OFK Beograd - Crvena zvezda

Sreda, 17.10.2018 10:00 - Beograd - stadion OFK Beograd
Delegat - Sp. radnik: PETROVIĆ Slobodan
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Drugi pomoćni sudija: KRSTIĆ Nemanja

Vojvodina - Radnički Z.

Sreda, 17.10.2018 11:00 - Veternik - SC Vujadin Boškov
Delegat - Sp. radnik: KESIĆ Vojislav
Glavni sudija: MATIĆ David
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Drugi pomoćni sudija: VLADIĆ Aleksandar

Apolon 4 - Partizan

Sreda, 17.10.2018 11:00 - Kragujevac - Bubanj - stadion FK Šumadija 1903
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: JAKOVLJEVIĆ Mladen
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Drugi pomoćni sudija: JEVREMOVIĆ Marko

Zemun - Rad

Sreda, 17.10.2018 12:00 - Zemun - stadion FK Milutinac
Delegat - Sp. radnik: MITROVIĆ Zoran
Glavni sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Boško

Teleoptik - Sloboda

Sreda, 17.10.2018 13:00 - Zemun - SC Zemunelo
Delegat - Sp. radnik: MILOVANOVIĆ Zoran
Glavni sudija: TOMIĆ Pavle
Prvi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak

Kiker - Spartak-Ždrepčeva krv

Sreda, 17.10.2018 13:00 - Kraljevo - stadion FK Metalac
Delegat - Sp. radnik: MILIĆEVIĆ Мilanko
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan

Čukarički - Voždovac

Sreda, 17.10.2018 14:00 - Beograd - Rakovica - stadion FK Rakovica
Delegat - Sp. radnik: GRKOVIĆ Momčilo
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan