Delegiranje sudija - Kadetska liga

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Čukarički - Zemun

Subota, 25.11.2017 10:00 - Beograd-Rakovica - stadion FK Rakovica
Delegat - Sp. radnik: DAVIDOVIĆ Budimir
Glavni sudija: JAKOVLJEVIĆ Mladen
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Drugi pomoćni sudija: ĐURIĆ Željko

Jagodina - Dinamo 1945

Subota, 25.11.2017 11:00 - Jagodina - stadion FK Jagodina
Delegat - Sp. radnik: MILANOVIĆ Nemanja
Glavni sudija: MITROVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Danijela
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Oliver

Kiker - OFK Beograd

Subota, 25.11.2017 13:00 - Kraljevo - stadion FK Metalac
Delegat - Sp. radnik: MIRČEVIĆ Miroljub
Glavni sudija: ILIĆ Pavle
Prvi pomoćni sudija: STARČEVIĆ Slobodan
Drugi pomoćni sudija: ALEKSIĆ Milica

Partizan - Apolon 4

Subota, 25.11.2017 13:30 - Zemun - SC Zemunelo
Delegat - Sp. radnik: JOVANOVIĆ Zoran
Glavni sudija: ĐORĐEVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: GOJAKOVIĆ Andrija
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Miljana

Novi Pazar - Brodarac

Nedelja, 26.11.2017 11:00 - Novi Pazar - SC Šutenovac
Delegat - Sp. radnik: ŽIVKOVIĆ Blagoje
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: JEREMIĆ Stefan

Crvena zvezda - Spartak-Ždrepčeva krv

Nedelja, 26.11.2017 11:00 - Beograd - SC Ada Ciganlija
Delegat - Sp. radnik: PETROVIĆ Slobodan
Glavni sudija: RŽIĆ Uroš
Prvi pomoćni sudija: BOROVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: HRUTKA Marko

Radnički N. - Voždovac

Nedelja, 26.11.2017 12:00 - Niš - veštačka trava
Delegat - Sp. radnik: MARJANOVIĆ Jovan
Glavni sudija: RAŠIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: TARBUK Boško

Vojvodina - Teleoptik

Nedelja, 26.11.2017 13:00 - Veternik - SC Vujadin Boškov
Delegat - Sp. radnik: KESIĆ Vojislav
Glavni sudija: ZELJKOVIĆ Nebojša
Prvi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola
Drugi pomoćni sudija: LALUJA Bojan