Delegiranje sudija - KUP Srbije

  • 1/16
  • 1/8
  • 1/4
  • 1/2
  • Finale

Kolubara - Partizan

Sreda, 26.09.2018 15:00 - Lazarevac - stadion FK Kolubara
Delegat - Sp. radnik: KOVAČEVIĆ Ljubomir
Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Drugi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola
Četvrti sudija: DELIBAŠIĆ Marko
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADULOVIĆ Dragan
Super kontrola:

Sinđelić - Voždovac

Sreda, 26.09.2018 16:00 - Beograd - stadion FK Sinđelić
Delegat - Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran
Super kontrola:

Mladost (BJ) - Čukarički

Sreda, 26.09.2018 16:00 - Bački Jarak - stadion FK Mladost
Delegat - Sp. radnik: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: IVKOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša
Super kontrola:

Inđija - Zemun

Sreda, 26.09.2018 16:00 - Inđija - stadion FK Inđija
Delegat - Sp. radnik: KARASI Stanislav
Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: FILIPOVIĆ Dejan
Super kontrola:

LFK Mladost - Spartak-Ždrepčeva krv

Sreda, 26.09.2018 16:00 - Lučani - stadion FK Mladost
Delegat - Sp. radnik: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: CVETKOVIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje
Super kontrola:

Radnik - Radnički (P)

Sreda, 26.09.2018 16:00 - Surdulica - stadion FK Radnik
Delegat - Sp. radnik: MILOŠEVIĆ Blagoje
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav
Super kontrola:

TSC - Rad

Sreda, 26.09.2018 16:00 - Senta - stadion FK Senta
Delegat - Sp. radnik: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ČETNIK Stevan
Super kontrola:

Javor-Matis - Novi Pazar

Sreda, 26.09.2018 16:00 - Ivanjica - stadion FK Javor Matis
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav
Super kontrola:

Proleter - Mladost

Sreda, 26.09.2018 16:00 - Novi Sad - stadion FK Proleter - Slana Bara
Delegat - Sp. radnik: MARIĆ Momčilo
Glavni sudija: STOJILKOVIĆ Igor
Prvi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Drugi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Četvrti sudija: MATIĆ David
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ČOKANICA Sava
Super kontrola:

Mačva - Radnički 1923

Sreda, 26.09.2018 18:00 - Šabac - stadion FK Mačva
Delegat - Sp. radnik: BUKVIĆ Miroslav
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: ĐORĐIĆ Miloš
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: GAVRILOVIĆ Mile
Super kontrola:

Sloboda - Borac

Sreda, 26.09.2018 18:00 - Užice - stadion FK Sloboda Užice
Delegat - Sp. radnik: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SIMIĆ Mirko
Super kontrola:

OFK Bačka - Budućnost

Sreda, 26.09.2018 18:00 - Bačka Palanka - stadion OFK Bačka
Delegat - Sp. radnik: RADAKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko
Super kontrola:

Vojvodina - Teleoptik

Sreda, 26.09.2018 19:00 - Novi Sad - stadion FK Vojvodina
Delegat - Sp. radnik: NOVOVIĆ Velibor
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SAVIĆ Zdravko
Super kontrola:

Radnički N. - Bežanija

Sreda, 26.09.2018 19:00 - Niš - stadion FK Radnički
Delegat - Sp. radnik: NIKOLIĆ Ivan
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: MITIĆ Milan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ (SB) Zoran
Super kontrola:

Dinamo - Crvena zvezda

Sreda, 17.10.2018 14:00 - Vranje - stadion Jumko
Delegat - Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ (SB) Zoran
Super kontrola:

Napredak - Metalac

Sreda, 17.10.2018 15:00 - Kruševac - stadion FK Napredak
Delegat - Sp. radnik: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Četvrti sudija: RŽIĆ Uroš
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan
Super kontrola: