Понедељак, 25.12.2017

ЗИМСКА ШКОЛА ФУДБАЛА ФСС ОД 3. ДО 17.ЈАНУАРА

Од 3. до 17. јануара 2018. године биће одржана Зимска школа фудбала Фудбалског савеза Србије у Спортском центру ФСС у Старој Пазови. Првих седам дана инструкторска служба ФСС на челу са Иваном Ђукановићем радиће са генерацијама 2003/04. а затим следи седмодневни ангажман са играчима рођеним 2005/06.

СЕЛЕКЦИЈА 2003

1. ГРЧИЋ Никола Спартак Г
2. ВИДАКОВИЋ Милан Војводина Г
3. ГОЧМАНАЦ Матеја Партизан Г
4. ЈОВАНЧЕВИЋ Душан Земун ДБ
5. ЛУКОВИЋ Марко Војводина ДБ
6. АЏИЋ Бојан Партизан ДБ
7. КРСТИЋ Вукашин Војводина ЦБ
8. ПЕТРОВИЋ Јован Реал Ниш ДБ
9. БОЈАТ Драган Партизан ЦБД
10. ЈЕЛЕНКОВИЋ Вељко Војводина ЦБД
11. СПАСИЋ Илија Реал Ниш ЛН
12. ИКАНОВИЋ Душан Чукарички ЛБ
13. ПЕТКОВИЋ Никола Чукарички В
14. СТАНКОВИЋ Никола Партизан В
15. СТОИНОВИЋ Атанасиос Паок ДН
16. РАМОВИЋ Живан Кикер ЦВ
17. ЛАЗИЋ Урош Раднички Ниш ЦВ
18. ГРГИЋ Дарио Чукарички ОВ
19. АБРАМУШИЋ Огњен ЦФК Врбас ОВ
20. АЈДАР Огњен Чукарички ОВ
21. ЦРНИЛОВИЋ Марко New England F.C. ДН
22. МИЋИЋ Лазар Партизан ЛН
23. ЦВЕТИЋАНИН Лука Партизан Н
24. КРСТИЋ Борис Раднички Ниш ДН
25. ХРСТИЋ Срђан Спартак Н

 

СЕЛЕКЦИЈА 2004

1. СТЕВАНОВИЋ Димитрије Реал Ниш Г
2. БОГУНОВИЋ Огњен Војводина Г
3. ДАВИДОВИЋ Дејан Земун Г
4. ИВАНДЕКИЋ Невен Спартак ДБ
5. ЧВОРО Немања Земун ДБ
6. ТРНИНИЋ Драган Војводина ДБ
7. МИРАЉЕМОВИЋ Мирсад Пазарс јуниорс ДБ
8. ТЕШАНОВИЋ Милан Земун ЦБ
9. ДРОБЊАК Лука Војводина ЦБ
10. СТОЈАНОВИЋ Лука Партизан ДБ
11. ЋЕЛИЋ Алекса Раднички КГ ЛБ
12. МИЛАНОВ Бранислав Војводина ЛБ
13. СТЈЕПАНОВИЋ Матеја Партизан ЦБЛ
14. ОГЊЕНОВИЋ Павле Ада В/ЛБ
15. ПЕТКОВИЋ Михајло Партизан В
16. ЂУКАНОВИЋ Виктор Сутјеска НК ОВ
17. МИЛАДИНОВИЋ Урош Кнез Лазар КШ Н
18. КАБИЋ Урош Војводина В
19. БАЖДАР Самед Пазарс Јуниорс В
20. МИЛОСАВИЋ Михајло Војводина ОВ
21. ТРИФУНОВИЋ Немања Борац ДН
22. МИТРОВИЋ Матија Chicago Fire (USA) ОВ
23. ТАБАКОВИЋ Димитрије Бродарац ЛН
24. ПЕТРОВИЋ Александар Раднички КГ ДН
25. ЂОРЂЕВИЋ Марко Дубочица ЛН
26. ВЛАХОВИЋ Вања Партизан Н
27. СМИЉКОВИЋ Борис Реал Ниш Н

 СТРУЧНА СЛУЖБА

1. ЂУКАНОВИЋ Иван Координатор
2. ЉУБИНКОВИЋ Горан Регионални инструктор 2003
3. РАДЕВИЋ Горан Регионални инструктор 2004
4. КУЉИЋ Милан Регионални инструктор 2004
5. ЂУРИЋ Велибор Регионални инструктор 2004
6. ОРЛОВИЋ Васа Подручни инструктор 2003
7. ЛАЗИЋ Бобан Окружни инструктор 2003
8. БЈЕЛИЦА Данило Подручни инструктор 2003
9. ГРОЗДАНОВИЋ Предраг Окружни инструктор 2004
10. БАБИЋ Рашо Окружни инструктор 2004
11. СИМИЋ Предраг Окружни инструктор 2004
12. ВЕСЕЛИНОВИЋ Дејан Тренер - гост 2003
13. ПОЛЕКСИЋ Драгослав Тренер голмана 03/04
14. ШАРАНОВИЋ Душан Тренер-аналитичар 03/04
15. ПЕШИЋ Андреј физиотерапеут 03/04
16. МАНДИЋ Јадранка доктор 03/04

 

СЕЛЕКЦИЈА 2005

1. МИТРОВИЋ Вук Пчелињо Лозница Г
2. РАЛИЋ Никола Петрика НС Г
3. ЛИЈЕСКИЋ Лука Бродарац Г
4. КРАЈНОВИЋ Огњен Партизан ЦБД
5. РАДОСАВ Оливер Спорто ЗР ЦБЛ
6. МАЈСТОРОВИЋ Милан Војводина ЦБД
7. МИЛОСАВЉЕВИЋ Лазар Чукарички ДБ
8. ПОПОВИЋ Синиша Војводина ДБ
9. МИРЧЕТИЋ Богдан Спорто ЗР ЛОВ
10. БАЊАЦ Дејан Војводина ЛБ
11. ВУКИЧЕВИЋ Алексеј Војводина ЦВ
12. ПИВАШ Миодраг Siezenheim (AUS) ЦВ
13. МЛАДЕНОВИЋ Матеја Раднички Пирот ОВ
14. ШЉИВИЋ Јован Кнез Лазар ЦВ
15. МИТРОВИЋ Младен Дубочица В
16. СТОЈАНОВИЋ Матија Партизан ЦВ
17. СТАНКОВИЋ Младен Лидер ЛЕ ЛН
18. НИКОЛИЋ Милан Дубочица ОВ
19. АЛЕКСИЋ Милан Шумадија КГ ЛН
20. ГОЈКОВ Новак ЦФК Врбас ДН
21. НИКОЛАШЕВИЋ Мирко Војводина ДН
22. ЦАРАН Илија Партизан В
23. МИЛАДИНОВИЋ Стефан Реал Ниш В
24. БЕБЕК Марко Партизан Н
25. СКРОБАЊА Никола Олимпик Апатин Н

 

СЕЛЕКЦИЈА 2006

1. ЦВЕТОЈЕВИЋ Арсеније Олимпик АП
2. ДРАГОВИЋ Вук Рад
3. ТАСИЋ Милош Аранђеловац
4. ЂОРЂЕВИЋ Његош Партизан
5. ЋИПРАНИЋ Немања Алтина
6. ЖАГАР Душан Кампионе БГ
7. АРАНЂЕЛОВИЋ Милош Чукарички
8. АЛИЛОВИЋ Зоран Партизан
9. МИЛОШЕВИЋ Огњен Јагодина
10. РИСТИЋ Давид Параћин
11. ЈЕФТИЋ Матија Дуел КШ
12. ЈАНКОВИЋ Димитрије Фри кик НИШ
13. СТАНЧИЋ Александар Дунав Прахово
14. ТРАЈКОВИЋ Лука Јагодина
15. БУЉОВЧИЋ Марко Спартак
16. КРАЉЕВИЋ Петар Петлић ЗР
17. КРТНИЋ Вељко Раднички ШИД
18. ГРБИЋ Стефан Арена СУ
19. ЈОВАНОВИЋ Лазар Војводина
20. ВОЈИНОВИЋ Вук Крила Крајине БП
21. КАТАНИЋ Михајло Војводина
22. ПЕТРОВИЋ Андреј Аполон КВ
23. РАДОИЧИЋ Марко Гаучоси ЧА
24. МИТРОВИЋ Стефан ЦЗ Ужице
25. СРЕМЧЕВИЋ Урош Аполон КГ
26. МАРКОВИЋ Матија ОФК Сењак

27. ЂУКАНОВИЋ СТЕФАН ФК Сутјеска ЦГ

 СТРУЧНА СЛУЖБА

1. ЂУКАНОВИЋ Иван Координатор
2. ЉУБИНКОВИЋ Горан Регионални инструктор 2005
3. РАДЕВИЋ Горан Регионални инструктор 2006
4. ИВАНЧЕВИЋ Радмило Регионални инструктор 2005
5. КУРТОВИЋ Алит Регионални инструктор 2006
6. БРАНКОВИЋ Дејан Регионални инструктор 2005
7. БЕЉАНСКИ Милан Подручни инструктор 2006
8. МИЛИСАВЉЕВИЋ Дарко Окружни инструктор 2005
9. ТОШИЋ Милан Окружни инструктор 2006
10. ФИЛИПОВИЋ Слободан Окружни инструктор 2006
11. ЈОВАНОВИЋ Јестратије Окружни инструктор 2005
12. ГРОЗДАНОВИЋ Предраг Окружни инструктор 2006
13. КЕНИЋ Сретен Тренер - гост 2005
14. ПОЛЕКСИЋ Драгослав Тренер голмана 05/06
15. ШАРАНОВИЋ Душан Тренер-аналитичар 05/06
16. МИЛЕТИЋ Александар физиотерапеут 05/06
17. МАНДИЋ Јадранка доктор 05/06

 

Архива