Najnovije vesti

Subota, 17.11.2018

OMLADINCI U BELFASTU SAVLADALI SEVERNU IRSKU - 3:1(0:1) ZA PLASMAN U ELIT RUNDU KVALIFIKACIJA ZA EP

STRELCI: 0:1 Palmer 10, 1:1 Vidosavljević 52 (iz jedanaesterca), 1:2 Kamenović 64, 1:3 Terzić. Stadion „Oval“ u Belfastu. Sudija: Feruđa Kan Tristin (Malta). Žuti kartoni: Gordić, Pavlović, Vidosavljević (Srbija), Hejp, Mekkin (Severna Irska).

MLAĐI OMLADINCI U NIŠU PONOVO BOLJI OD VRŠNJAKA IZ BJR MAKEDONIJE – 2:0(0:0)

STRELCI:1:0 Đermanović 52, 2:0 Savić 69. Stadion Čair u Nišu. Sudija: Dušan Miladinović.

SELEKTOR MLADEN KRSTAJIĆ: ZASLUŽILI SMO POBEDU,MOGLI SVE DA REŠIMO U PRVOM POLUVREMENU

Selektor Mladen Krstajić ne krije da je zadovoljan rezultatom i novom pobedom Srbije u Ligi nacija. Pobeda je mogla biti i ubedljivija da smo realizovali još neke prilike u prvom poluvremenu,pogotovo onu najbolju iz jedanaesterca, a sve je to dovelo da na kraju možda malo i strepimo za konačan ishod.

NOVA POBEDA PROTIV CRNE GORE, ORLOVI NA KORAK DO DIVIZIJE B LIGE NACIJA

STRELCI: 1:0 Ljajić 30, 2:0 Mitrović 32, 2:1 Mugoša 70. Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: oko 15000.Sudija: Alberto Maljenko (Španija). Žuti kartoni: Gaćinović, Matić (Srbija), Mugoša, Simić, Janković (Crna Gora).