Ponedeljak, 25.12.2017

ZIMSKA ŠKOLA FUDBALA FSS OD 3. DO 17.JANUARA

Od 3. do 17. januara 2018. godine biće održana Zimska škola fudbala Fudbalskog saveza Srbije u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi. Prvih sedam dana instruktorska služba FSS na čelu sa Ivanom Đukanovićem radiće sa generacijama 2003/04. a zatim sledi sedmodnevni angažman sa igračima rođenim 2005/06.

SELEKCIJA 2003 



1. GRČIĆ Nikola Spartak G
2. VIDAKOVIĆ Milan Vojvodina G
3. GOČMANAC Mateja Partizan G
4. JOVANČEVIĆ Dušan Zemun DB
5. LUKOVIĆ Marko Vojvodina DB
6. ADŽIĆ Bojan Partizan DB
7. KRSTIĆ Vukašin Vojvodina CB
8. PETROVIĆ Jovan Real Niš DB
9. BOJAT Dragan Partizan CBD
10. JELENKOVIĆ Veljko Vojvodina CBD
11. SPASIĆ Ilija Real Niš LN
12. IKANOVIĆ Dušan Čukarički LB
13. PETKOVIĆ Nikola Čukarički V
14. STANKOVIĆ Nikola Partizan V
15. STOINOVIĆ Atanasios Paok DN
16. RAMOVIĆ Živan Kiker CV
17. LAZIĆ Uroš Radnički Niš CV
18. GRGIĆ Dario Čukarički OV
19. ABRAMUŠIĆ Ognjen CFK Vrbas OV
20. AJDAR Ognjen Čukarički OV
21. CRNILOVIĆ Marko New England F.C. DN
22. MIĆIĆ Lazar Partizan LN
23. CVETIĆANIN Luka Partizan N
24. KRSTIĆ Boris Radnički Niš DN
25. HRSTIĆ Srđan Spartak N

 

 

SELEKCIJA 2004


1. STEVANOVIĆ Dimitrije Real Niš G
2. BOGUNOVIĆ Ognjen Vojvodina G
3. DAVIDOVIĆ Dejan Zemun G
4. IVANDEKIĆ Neven Spartak DB
5. ČVORO Nemanja Zemun DB
6. TRNINIĆ Dragan Vojvodina DB
7. MIRALJEMOVIĆ Mirsad Pazars juniors DB
8. TEŠANOVIĆ Milan Zemun CB
9. DROBNJAK Luka Vojvodina CB
10. STOJANOVIĆ Luka Partizan DB
11. ĆELIĆ Aleksa Radnički KG LB
12. MILANOV Branislav Vojvodina LB
13. STJEPANOVIĆ Mateja Partizan CBL
14. OGNJENOVIĆ Pavle Ada V/LB
15. PETKOVIĆ Mihajlo Partizan V
16. ĐUKANOVIĆ Viktor Sutjeska NK OV
17. MILADINOVIĆ Uroš Knez Lazar KŠ N
18. KABIĆ Uroš Vojvodina V
19. BAŽDAR Samed Pazars Juniors V
20. MILOSAVIĆ Mihajlo Vojvodina OV
21. TRIFUNOVIĆ Nemanja Borac DN
22. MITROVIĆ Matija Chicago Fire (USA) OV
23. TABAKOVIĆ Dimitrije Brodarac LN
24. PETROVIĆ Aleksandar Radnički KG DN
25. ĐORĐEVIĆ Marko Dubočica LN
26. VLAHOVIĆ Vanja Partizan N
27. SMILJKOVIĆ Boris Real Niš N

 

 

STRUČNA SLUŽBA

1. ĐUKANOVIĆ Ivan Koordinator
2. LJUBINKOVIĆ Goran Regionalni instruktor 2003
3. RADEVIĆ Goran Regionalni instruktor 2004
4. KULJIĆ Milan Regionalni instruktor 2004
5. ĐURIĆ Velibor Regionalni instruktor 2004
6. ORLOVIĆ Vasa Područni instruktor 2003
7. LAZIĆ Boban Okružni instruktor 2003
8. BJELICA Danilo Područni instruktor 2003
9. GROZDANOVIĆ Predrag Okružni instruktor 2004
10. BABIĆ Rašo Okružni instruktor 2004
11. SIMIĆ Predrag Okružni instruktor 2004
12. VESELINOVIĆ Dejan Trener - gost 2003
13. POLEKSIĆ Dragoslav Trener golmana 03/04
14. ŠARANOVIĆ Dušan Trener-analitičar 03/04
15. PEŠIĆ Andrej fizioterapeut 03/04
16. MANDIĆ Jadranka doktor 03/04

 

 

SELEKCIJA 2005

Prezime i ime klub
1. MITROVIĆ Vuk Pčelinjo Loznica G
2. RALIĆ Nikola Petrika NS G
3. LIJESKIĆ Luka Brodarac G
4. KRAJNOVIĆ Ognjen Partizan CBD
5. RADOSAV Oliver Sporto ZR CBL
6. MAJSTOROVIĆ Milan Vojvodina CBD
7. MILOSAVLJEVIĆ Lazar Čukarički DB
8. POPOVIĆ Siniša Vojvodina DB
9. MIRČETIĆ Bogdan Sporto ZR LOV
10. BANJAC Dejan Vojvodina LB
11. VUKIČEVIĆ Aleksej Vojvodina CV
12. PIVAŠ Miodrag Siezenheim (AUS) CV
13. MLADENOVIĆ Mateja Radnički Pirot OV
14. ŠLJIVIĆ Jovan Knez Lazar CV
15. MITROVIĆ Mladen Dubočica V
16. STOJANOVIĆ Matija Partizan CV
17. STANKOVIĆ Mladen Lider LE LN
18. NIKOLIĆ Milan Dubočica OV
19. ALEKSIĆ Milan Šumadija KG LN
20. GOJKOV Novak CFK Vrbas DN
21. NIKOLAŠEVIĆ Mirko Vojvodina DN
22. CARAN Ilija Partizan V
23. MILADINOVIĆ Stefan Real Niš V
24. BEBEK Marko Partizan N
25. SKROBANJA Nikola Olimpik Apatin N

 SELEKCIJA 2006


1. CVETOJEVIĆ Arsenije Olimpik AP
2. DRAGOVIĆ Vuk Rad
3. TASIĆ Miloš Aranđelovac
4. ĐORĐEVIĆ NJegoš Partizan
5. ĆIPRANIĆ Nemanja Altina
6. ŽAGAR Dušan Kampione BG
7. ARANĐELOVIĆ Miloš Čukarički
8. ALILOVIĆ Zoran Partizan
9. MILOŠEVIĆ Ognjen Jagodina
10. RISTIĆ David Paraćin
11. JEFTIĆ Matija Duel KŠ
12. JANKOVIĆ Dimitrije Fri kik NIŠ
13. STANČIĆ Aleksandar Dunav Prahovo
14. TRAJKOVIĆ Luka Jagodina
15. BULJOVČIĆ Marko Spartak
16. KRALJEVIĆ Petar Petlić ZR
17. KRTNIĆ Veljko Radnički ŠID
18. GRBIĆ Stefan Arena SU
19. JOVANOVIĆ Lazar Vojvodina
20. VOJINOVIĆ Vuk Krila Krajine BP
21. KATANIĆ Mihajlo Vojvodina
22. PETROVIĆ Andrej Apolon KV
23. RADOIČIĆ Marko Gaučosi ČA
24. MITROVIĆ Stefan CZ Užice
25. SREMČEVIĆ Uroš Apolon KG
26. MARKOVIĆ Matija OFK Senjak

27. ĐUKANOVIĆ Stefan Sutjeska CG

STRUČNA SLUŽBA

1. ĐUKANOVIĆ Ivan Koordinator 

2. LJUBINKOVIĆ Goran Regionalni instruktor 2005
3. RADEVIĆ Goran Regionalni instruktor 2006
4. IVANČEVIĆ Radmilo Regionalni instruktor 2005
5. KURTOVIĆ Alit Regionalni instruktor 2006
6. BRANKOVIĆ Dejan Regionalni instruktor 2005
7. BELJANSKI Milan Područni instruktor 2006
8. MILISAVLJEVIĆ Darko Okružni instruktor 2005
9. TOŠIĆ Milan Okružni instruktor 2006
10. FILIPOVIĆ Slobodan Okružni instruktor 2006
11. JOVANOVIĆ Jestratije Okružni instruktor 2005
12. GROZDANOVIĆ Predrag Okružni instruktor 2006
13. KENIĆ Sreten Trener - gost 2005
14. POLEKSIĆ Dragoslav Trener golmana 05/06
15. ŠARANOVIĆ Dušan Trener-analitičar 05/06
16. MILETIĆ Aleksandar fizioterapeut 05/06
17. MANDIĆ Jadranka doktor 05/06