Делегирање судија - Прва лига

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Синђелић - Златибор

Петак, 19.10.2018 14:30 - Београд
Делегат - Сп. радник: РАТКОВИЋ Предраг
Главни судија: МАКСИМОВИЋ Ђорђе
Први помоћни судија: ЛОВРЕ Илија
Други помоћни судија: ВЛАДИЋ Александар
Четврти судија: СТОЈАНОВИЋ Андрија
Посматрач: КРСТИЋ Драган
Супер контрола:

Будућност - Јавор

Субота, 20.10.2018 14:30 - Добановци
Делегат - Сп. радник: НИКОЛИЋ Ненад
Главни судија: ГАЈДОБРАНСКИ Немања
Први помоћни судија: СИМОВИЋ Милош
Други помоћни судија: РИЈАВЕЦ Никола
Четврти судија: ДЕЛИБАШИЋ Марко
Посматрач: ТУВЕЏИЋ Славко
Супер контрола:

Раднички 1923 - ТСЦ

Субота, 20.10.2018 14:30 - Крагујевац
Делегат - Сп. радник: НОВОВИЋ Велибор
Главни судија: ТОМИЋ Павле
Први помоћни судија: БОЖОВИЋ Горан
Други помоћни судија: ПЕТКОВИЋ Мирољуб
Четврти судија: ШЕГРТ Јован
Посматрач: МАРИНКОВИЋ Горан
Супер контрола:

Борац - Бечеј 1918

Субота, 20.10.2018 17:00 - Чачак
Делегат - Сп. радник: ГРДИНИЋ Александар
Главни судија: ЈЕРИНИЋ Данило
Први помоћни судија: КРСТИЋ Иван
Други помоћни судија: ЦВЕТКОВИЋ Иван
Четврти судија: СТАМЕНКОВИЋ Иван
Посматрач: ЈОВАНОВИЋ Горан
Супер контрола:

Нови Пазар - ОФК Жарково

Недеља, 21.10.2018 14:30 - Нови Пазар
Делегат - Сп. радник: БРАНЕЖАЦ Саша
Главни судија: ИЛИЋ Павле
Први помоћни судија: МИТИЋ Милош
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Милорад
Четврти судија: СРЕЋКОВИЋ Марко
Посматрач: САНДИЋ Зоран
Супер контрола:

Бежанија - Металац

Недеља, 21.10.2018 14:30 - Београд
Делегат - Сп. радник: МИТРОВИЋ Милош
Главни судија: МАНОЈЛОВИЋ Далибор
Први помоћни судија: ВОЈНИЋ Стефан
Други помоћни судија: МАРЈАНОВИЋ Александар
Четврти судија: МИТИЋ Милан
Посматрач: РАДОВАНОВИЋ Драган
Супер контрола:

Инђија - Телеоптик

Недеља, 21.10.2018 14:30 - Инђија
Делегат - Сп. радник: ЂЕРМАН Драгослав
Главни судија: МИЛАДИНОВИЋ Душан
Први помоћни судија: МИЛИЋЕВИЋ Милош
Други помоћни судија: ЗАФИРОВИЋ Јасмина
Четврти судија: МИЛАНОВИЋ Милош
Посматрач: НЕДИЋ Дејан
Супер контрола:

Слобода - Трајал

Понедељак, 22.10.2018 18:00 - Ужице
Делегат - Сп. радник: ЛУКИЋ Часлав
Главни судија: ГЛИГОРЕВИЋ Дејан
Први помоћни судија: ЂУРИЧИЋ Марко
Други помоћни судија: ПАШАЈЛИЋ Милан
Четврти судија: ТРИФКОВИЋ Дејан
Посматрач: МАРУШИЋ Светислав
Супер контрола: