Делегирање судија - Српска лига Београд

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

БАСК - Степојевац-Вага

Субота, 25.05.2019 10:00 - Београд
Делегат - Сп. радник: РОНЧЕВИЋ Родољуб
Главни судија: ДЕЛЕВИЋ Вукашин
Први помоћни судија: БОРОВИЋ Никола
Други помоћни судија: ХРУТКА Марко
Четврти судија: РОГАН Милош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СТАНКОВИЋ Драгомир

Графичар - Звездара

Субота, 25.05.2019 11:00 - - Стaдиoн "Рaјкo Митић"терен изa јужне трибине
Делегат - Сп. радник: РУДИЋ Горан
Главни судија: ЛУКИЋ Лазар
Први помоћни судија: МИХАЈЛОВИЋ Милан
Други помоћни судија: СТАНОЈЕВИЋ Горан
Четврти судија: ГОСПАВИЋ Иван
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЈОВАНОВИЋ Владимир

Раднички (НБ) - Колубара

Субота, 25.05.2019 17:00 - Нови Београд
Делегат - Сп. радник: МАТИЋ Ђорђе
Главни судија: ЏАКОВИЋ Богдан
Први помоћни судија: ОБРЕНИЋ Ненад
Други помоћни судија: ИВАНОВИЋ Никола
Четврти судија: ИЛИЋ Андрија
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ГОРОЊИЋ Милош

Раднички (О) - Црвена звезда (ММЛ)

Субота, 25.05.2019 17:00 - Обреновац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МЕЂЕДОВИЋ Јелена
Први помоћни судија: ГЛИШИЋ Никола
Други помоћни судија: БРАТИЋ Немања
Четврти судија: АНЂЕЛИЋ Александар
Делегат - Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Славољуб
Посматрач:

ОФК Београд - Прва Искра

Субота, 25.05.2019 17:00 - Београд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИЛЕНКОВИЋ Мирослав
Први помоћни судија: БОШКОВИЋ Милош
Други помоћни судија: ХАЈДУКВЕЉКОВИЋ Милош
Четврти судија: ОСТОЈИЋ Бојан
Делегат - Посматрач: ТОМИЋ Грујица
Посматрач:

ИМТ - ГСП Полет

Субота, 25.05.2019 17:00 - Београд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Први помоћни судија: КРСТИЋ Немања
Други помоћни судија: МИРКОВИЋ Лазар
Четврти судија: СТЕФАНОВИЋ Милан
Делегат - Посматрач: КРСТИЋ Слободан
Посматрач:

Јединство - Локомотива

Недеља, 26.05.2019 17:00 - Сурчин
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИЦКОСКА Јасмина
Први помоћни судија: ЈОВЧИЋ Јован
Други помоћни судија: ПЕНЧИЋ Милан
Четврти судија: ВАСИЉЕВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ЋУПИЋ Зоран
Посматрач:

БСК - Бродарац

Понедељак, 27.05.2019 17:00 - Борча
Делегат - Сп. радник: ЈЕВРЕМОВИЋ Душан
Главни судија: РАДИВОЈЕВИЋ Ненад
Први помоћни судија: ЉЕШЊАК Дејан
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Ивана
Четврти судија: КОВАЧЕВИЋ Игор
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Влада