Делегирање судија - Српска лига Београд

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

БАСК - ОФК Београд

Субота, 21.04.2018 10:00 - Београд
Делегат - Сп. радник: РОНЧЕВИЋ Родољуб
Главни судија: ПЕТРОВИЋ Анђела
Први помоћни судија: БОРОВИЋ Никола
Други помоћни судија: ХАЈДУКВЕЉКОВИЋ Милош
Четврти судија: ВУЈИЧИЋ Милош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: КОВАЧИЋ Горан

БСК - Раднички (О)

Субота, 21.04.2018 16:00 - Борча
Делегат - Сп. радник: ВУЧЕТИЋ Вукман
Главни судија: ГЛИГОРЕВИЋ Дејан
Први помоћни судија: ХРУТКА Марко
Други помоћни судија: ПЕНЧИЋ Милан
Четврти судија: МЕЂЕДОВИЋ Јелена
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Вукашин

Локомотива - Графичар

Субота, 21.04.2018 16:00 - Железник
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ГОСПАВИЋ Иван
Први помоћни судија: СУЛЕЈМАНОВИЋ Денис
Други помоћни судија: ЉУБОЈЕВИЋ Богдан
Четврти судија: ДЕЛЕВИЋ Вукашин
Делегат - Посматрач: ЈОВАНОВИЋ Владимир
Посматрач:

Жарково - ИМТ

Недеља, 22.04.2018 11:00 - Жарково
Делегат - Сп. радник: НИКОЛИЋ Драган
Главни судија: РАДИВОЈЕВИЋ Ненад
Први помоћни судија: НИКОЛИЋ Ненад
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Јелена
Четврти судија: ТОМИЋ Павле
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЂУКЕЛИЋ Душан

Прва Искра - Полет-Дорћол

Недеља, 22.04.2018 11:00 - Барич
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МАРИНКОВИЋ Бора
Први помоћни судија: ЉЕШЊАК Дејан
Други помоћни судија: МИРОСАВЉЕВИЋ Иван
Четврти судија: РЖИЋ Урош
Делегат - Посматрач: ПЕШИЋ Саша
Посматрач:

Јединство - Колубара

Недеља, 22.04.2018 16:00 - Сурчин
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИЛЕНКОВИЋ Мирослав
Први помоћни судија: ГАЛИЋ Бранко
Други помоћни судија: ВЛАСАЧЕВИЋ Димитрије
Четврти судија: СУБОТИЋ Стефан
Делегат - Посматрач: МОХОРА Жељко
Посматрач:

Степојевац-Вага - Раднички (НБ)

Недеља, 22.04.2018 16:00 - Степојевац
Делегат - Сп. радник: МИЛИЋЕВИЋ Велимир
Главни судија: ЏАКОВИЋ Богдан
Први помоћни судија: МИРКОВИЋ Лазар
Други помоћни судија: СТОЈАНАЦ Александра
Четврти судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЈЕРЕМИЋ Милан

БСК 1925 - Сопот

Недеља, 22.04.2018 16:00 - Батајница
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: РАБРЕНОВИЋ Никола
Први помоћни судија: ГЛИШИЋ Никола
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Ивана
Четврти судија: ВАСИЉЕВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: МИШИЋ Славко
Посматрач: