Делегирање судија - Српска лига Београд

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

БАСК - ГСП Полет

Субота, 20.10.2018 10:00 - Београд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИЦКОСКА Јасмина
Први помоћни судија: ОБРЕНИЋ Ненад
Други помоћни судија: РАЈКОВИЋ Милош
Четврти судија: ДЕЛЕВИЋ Вукашин
Делегат - Посматрач: ЋУПИЋ Зоран
Посматрач:

Раднички (НБ) - Прва Искра

Субота, 20.10.2018 13:30 - Нови Београд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИЛИНКОВИЋ Филип
Први помоћни судија: ХАЈДУКВЕЉКОВИЋ Милош
Други помоћни судија: СУЛЕЈМАНОВИЋ Денис
Четврти судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: КРСТИЋ Слободан
Посматрач:

ОФК Београд - Звездара

Субота, 20.10.2018 13:30 - Београд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ГОСПАВИЋ Иван
Први помоћни судија: ЉЕШЊАК Дејан
Други помоћни судија: ЉУБОЈЕВИЋ Богдан
Четврти судија: СТЕФАНОВИЋ Милан
Делегат - Посматрач: МИЛЕТИЋ Горан
Посматрач:

Раднички (О) - БСК

Субота, 20.10.2018 13:30 - Обреновац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: РОГАН Милош
Први помоћни судија: КОИЧКИ Душан
Други помоћни судија: МИРКОВИЋ Лазар
Четврти судија: ЦМИЉАНИЋ Урош
Делегат - Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Славољуб
Посматрач:

ИМТ - Бродарац

Субота, 20.10.2018 13:30 - Београд
Делегат - Сп. радник: ВУЧЕТИЋ Вукман
Главни судија: РАБРЕНОВИЋ Никола
Први помоћни судија: БОРОВИЋ Никола
Други помоћни судија: ХРУТКА Марко
Четврти судија: ЏАКОВИЋ Богдан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЈОВАНОВИЋ Владимир

Графичар - Колубара

Недеља, 21.10.2018 10:00 - - Стaдиoн Рaјкo Митић,терен изa јужне трибине
Делегат - Сп. радник: МИЛИЋЕВИЋ Велимир
Главни судија: ЛУКИЋ Лазар
Први помоћни судија: ВЛАСАЧЕВИЋ Димитрије
Други помоћни судија: ГЛИШИЋ Никола
Четврти судија: МИЛЕНКОВИЋ Мирослав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПОПОВИЋ Марко

Степојевац-Вага - Локомотива

Недеља, 21.10.2018 13:30 - Степојевац
Делегат - Сп. радник: НИКОЛИЋ Драган
Главни судија: ВАСИЉЕВИЋ Милош
Први помоћни судија: ГАЛИЋ Бранко
Други помоћни судија: КРСТИЋ Немања
Четврти судија: АНЂЕЛИЋ Александар
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИШИЋ Славко

Јединство - Црвена звезда (ММЛ)

Недеља, 21.10.2018 13:30 - Сурчин
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: КОВАЧЕВИЋ Игор
Први помоћни судија: МИРОСАВЉЕВИЋ Иван
Други помоћни судија: РАКИЋ Марко
Четврти судија: ДЕЛЕВИЋ Вукашин
Делегат - Посматрач: ГОРОЊИЋ Милош
Посматрач: