Делегирање судија - Српска лига Војводина

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Цемент - Црвена звезда

Субота, 20.10.2018 15:00 - Беочин
Делегат - Сп. радник: ПЕТРОВИЋ Драган
Главни судија: РЕЉИЋ Филип
Први помоћни судија: ЈАНКОВИЋ Лука
Други помоћни судија: ЧУБРИЛО Љубица
Четврти судија: РЕПЧЕК Иван
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИЛИН Јовица

Вршац - ЧСК-Пивара

Субота, 20.10.2018 15:00 - Вршац
Делегат - Сп. радник: КУРЈАКОВ Милорад
Главни судија: МИКЛОШ Глигор
Први помоћни судија: РАДИЋ Стефан
Други помоћни судија: ПАШТАР Бојан
Четврти судија: ЈЕКНИЋ Стефан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МЕДАКОВИЋ Горан

Омладинац - Братство 1946

Субота, 20.10.2018 15:00 - Н. Бановци
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ПЕТРОВИЋ Никола
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Слободан
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Зоран
Четврти судија: ЏОМБИЋ Никола
Делегат - Посматрач: ШАВИЈА Јовица
Посматрач:

Раднички З. - Динамо 1945

Субота, 20.10.2018 15:00 - Зрењанин
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: НИКОЛИЋ Данило
Први помоћни судија: ИВАНИШЕВИЋ Бојан
Други помоћни судија: ЛАЛУЈА Бојан
Четврти судија: ЗОРИЋ Драган
Делегат - Посматрач: КРАКАНОВИЋ Милан
Посматрач:

Србобран - Младост (БЈ)

Субота, 20.10.2018 15:00 - Србобран
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ПЕТРОВИЋ Дејан
Први помоћни судија: МИЛАНОВИЋ Петар
Други помоћни судија: ШАИН Горан
Четврти судија: ЈАЊУШ Предраг
Делегат - Посматрач: СУБОТИЋ Урош
Посматрач:

Кабел - Раднички (СМ)

Недеља, 21.10.2018 10:00 - Нови Сад
Делегат - Сп. радник: АДАМОВИЋ Марко
Главни судија: ЂУМИЋ Давид
Први помоћни судија: ДАНИЛОВИЋ Слободан
Други помоћни судија: ШАВИЈА Милош
Четврти судија: ЧАПО Кристијан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЦВJЕТИЋАНИН Душан

Борац - Хајдук 1912

Недеља, 21.10.2018 15:00 - Сакуле
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ГЊАТОВИЋ Марко
Први помоћни судија: ЗОРИЋ Душан
Други помоћни судија: ЖИВКОВИЋ Лука
Четврти судија: КЕЏА Стефан
Делегат - Посматрач: ШИБУЛ Иван
Посматрач:

Дунав - Бачка 1901

Недеља, 21.10.2018 15:00 - Стари Бановци
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: АРСИЋ Драган
Први помоћни судија: РАДИЋ Петар
Други помоћни судија: РАЂЕН Предраг
Четврти судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Небојша
Делегат - Посматрач: ЗАВИШИН Срђан
Посматрач:

Железничар - Раднички (НП)

Недеља, 21.10.2018 15:00 - Панчево
Делегат - Сп. радник: УМИЋЕВИЋ Радован
Главни судија: БЕЛИЋ Душан
Први помоћни судија: ДРНДАРЕВИЋ Вања
Други помоћни судија: ТОМАШЕВ Никола
Четврти судија: БИКИЋ Никола
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИЛОШЕВИЋ Драган