Делегирање судија - Српска лига Војводина

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Братство 1946 - Цемент

Субота, 21.04.2018 16:00 - Пригревица
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЏОМБИЋ Никола
Први помоћни судија: ЧУБРИЛО Љубица
Други помоћни судија: ЛУКИЋ Душан
Четврти судија: ПАНЧИЋ Душан
Делегат - Посматрач: ШОВЉАНСКИ Александар
Посматрач:

Раднички (СМ) - Црвена звезда

Субота, 21.04.2018 16:00 - Сремска Митровица
Делегат - Сп. радник: УМИЋЕВИЋ Радован
Главни судија: ДЕЛИБАШИЋ Марко
Први помоћни судија: РИЈАВЕЦ Никола
Други помоћни судија: ИВАНИШЕВИЋ Бојан
Четврти судија: НИКОЛИЋ Данило
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МЕДАКОВИЋ Горан

Раднички (Шид) - Раднички (НП)

Субота, 21.04.2018 16:00 - Шид
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: КЕЏА Стефан
Први помоћни судија: БАТАЛО Немања
Други помоћни судија: БОСИН Немања
Четврти судија: АРСИЋ Драган
Делегат - Посматрач: ЛЕКОВИЋ Горан
Посматрач:

Раднички З. - Бечеј 1918

Субота, 21.04.2018 16:00 - Зрењанин
Делегат - Сп. радник: КУРЈАКОВ Милорад
Главни судија: РЕЉИЋ Филип
Први помоћни судија: ЗЕКОЊА Невен
Други помоћни судија: ЛАЛУЈА Бојан
Четврти судија: ЗОРИЋ Драган
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИЛОШЕВИЋ Драган

Бачка 1901 - Динамо 1945

Субота, 21.04.2018 16:00 - Суботица
Делегат - Сп. радник: АДАМОВИЋ Марко
Главни судија: ПЕТРОВИЋ Никола
Први помоћни судија: РАДИЋ Петар
Други помоћни судија: НИКОЛИЋ Марко
Четврти судија: ЋИРИЋ Немања
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЦВJЕТИЧАНИН Душан

Омладинац - Оџаци

Субота, 21.04.2018 16:00 - Н. Бановци
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЈЕКНИЋ Стефан
Први помоћни судија: ДРАГИЧЕВИЋ Марина
Други помоћни судија: КАНТАР Далибор
Четврти судија: БАЊАЦ Милош
Делегат - Посматрач: ЗАВИШИН Срђан
Посматрач:

Железничар - Младост (БЈ)

Недеља, 22.04.2018 16:00 - Панчево
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИКЛОШ Глигор
Први помоћни судија: ДАНИЛОВИЋ Слободан
Други помоћни судија: РАЈКОВИЋ Душан
Четврти судија: КАЛАФАТ Дино
Делегат - Посматрач: ШИБУЛ Иван
Посматрач:

Дунав - Борац

Недеља, 22.04.2018 16:00 - Стари Бановци
Делегат - Сп. радник: ДУКИЋ Озрен
Главни судија: ЈАЊУШ Предраг
Први помоћни судија: МИЛАНОВИЋ Петар
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Слободан
Четврти судија: РИЛАК Никола
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ВУКСАНОВИЋ Драгољуб