Делегирање судија - Српска лига Запад

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Шумадија 1903 - Слога (ПЖ)

Субота, 21.04.2018 16:00 - Крагујевац
Делегат - Сп. радник: МАРКОВИЋ Марко
Главни судија: ДЕСПОТОВИЋ Небојша
Први помоћни судија: ГОЈАКОВИЋ Андрија
Други помоћни судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Четврти судија: МАТИЋ Мирослав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ДАВИДОВИЋ Петар

Златибор - Пролетер

Субота, 21.04.2018 16:00 - Чајетина
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: СТОЈАНОВИЋ Никола
Први помоћни судија: НИКОЛИЋ Миљана
Други помоћни судија: ОБРАДОВИЋ Никола - Баточина
Четврти судија: МИХАИЛОВИЋ Марко
Делегат - Посматрач: ВЕСЕЛИНОВИЋ Слободан
Посматрач:

Лозница - Смедерево 1924

Субота, 21.04.2018 16:00 - Лозница
Делегат - Сп. радник: ТОМИЋ Владимир
Главни судија: НИКИТОВИЋ Иван
Први помоћни судија: БЕЛИЋ Вања
Други помоћни судија: НОВАКОВИЋ Илија
Четврти судија: ЂОРЂЕВИЋ Ненад
Делегат - Посматрач:
Посматрач: САНДИЋ Зоран

Карађорђе - Јединство

Субота, 21.04.2018 16:00 - Топола
Делегат - Сп. радник: АНТОНИЋ Дејан
Главни судија: ВУКОВИЋ Урош
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Ненад
Други помоћни судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милан
Четврти судија: СИМИЋ Предраг
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МЛАДЕНОВИЋ Зоран

Шумадија - ФАП

Субота, 21.04.2018 16:00 - Аранђеловац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЈАКОВЉЕВИЋ Младен
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ ЏАЈИЋ Немања
Други помоћни судија: СИМИЋ Никола
Четврти судија: БЕЛОИЦА Филип
Делегат - Посматрач: ВУЈИЋИЋ Зоран
Посматрач:

Тутин - Мокра Гора

Субота, 21.04.2018 16:00 - Тутин
Делегат - Сп. радник: ТРАЈАНОВСКИ Зоран
Главни судија: ИВКОВИЋ Марко
Први помоћни судија: МАРКОВИЋ Никола
Други помоћни судија: КРАСИЋ Младен
Четврти судија: ГРКОВИЋ Бојан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: КОЛЕНЧЕВИЋ Саша

Полет - Прово

Недеља, 22.04.2018 11:00 - Љубић
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ВИТИЋ Милош
Први помоћни судија: САВИЋ Небојша
Други помоћни судија: МИЛОЈЕВИЋ Александра
Четврти судија: БОРИСАВЉЕВИЋ Љубиша
Делегат - Посматрач: СТОЈАДИНОВИЋ Драган
Посматрач:

Јединство Путеви - Будућност-Крушик 2014

Недеља, 22.04.2018 11:00 - Ужице
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЈОКИЋ Мирослав
Први помоћни судија: ЂЕРМАНОВИЋ Владан
Други помоћни судија: ГОВЕДАРЕВИЋ Александар
Четврти судија: ЂОРЂЕВИЋ Никола
Делегат - Посматрач: МАРТИНОВИЋ Милан
Посматрач:

Железничар - Млади Радник 1926

Недеља, 22.04.2018 16:00 - Лајковац
Делегат - Сп. радник: ЈЕВРЕМОВИЋ Звонко
Главни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Срђан
Први помоћни судија: РАДОВАНОВИЋ Урош
Други помоћни судија: ТУБИЋ Његош
Четврти судија: ВИШЊИЋ Марина
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЈЕРЕМИЋ Миливоје