Делегирање судија - Српска лига Запад

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Лозница - Јошаница

Субота, 18.08.2018 17:00 - Лозница
Делегат - Сп. радник: АНТОНИЋ Дејан
Главни судија: ЈАКОВЉЕВИЋ Младен
Први помоћни судија: ЂУРИЋ Жељко
Други помоћни судија: СИМИЋ Никола
Четврти судија: МИЛЕТИЋ Мирослав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СТЕФАНОВИЋ Сава

Млади Радник 1926 - Будућност-Крушик 2014

Субота, 18.08.2018 17:00 - Пожаревац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИХАИЛОВИЋ Марко
Први помоћни судија: РАДОВАНОВИЋ Урош
Други помоћни судија: КРАСИЋ Младен
Четврти судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан
Делегат - Посматрач: СТЕВАНОВИЋ Владица
Посматрач:

Јединство - Дрина

Субота, 18.08.2018 17:00 - Уб
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЂОРЂЕВИЋ Ненад
Први помоћни судија: САВИЋ Небојша
Други помоћни судија: СТОЈКОВИЋ Марко
Четврти судија: ВИТИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ЈЕРЕМИЋ Миливоје
Посматрач:

Смедерево 1924 - Полет

Субота, 18.08.2018 17:00 - Смедерево
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЂОРЂЕВИЋ Никола
Први помоћни судија: ОБРАДОВИЋ Никола - Рача
Други помоћни судија: ОБРАДОВИЋ Никола - Баточина
Четврти судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Срђан
Делегат - Посматрач: СТОЈАДИНОВИЋ Драган
Посматрач:

Слога 33 - Прово

Субота, 18.08.2018 17:00 - Петровац на Млави
Делегат - Сп. радник: ДИНИЋ Владан
Главни судија: БЕЛОИЦА Филип
Први помоћни судија: ЖИВКОВИЋ Марко
Други помоћни судија: МАРКОВИЋ Никола
Четврти судија: ВИШЊИЋ Марина
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МЛАДЕНОВИЋ Зоран

Мокра Гора - Тутин

Субота, 18.08.2018 17:00 - Зубин поток
Делегат - Сп. радник: МАТОВИЋ Зоран
Главни судија: ЛУКИЋ Александар
Први помоћни судија: ГОЈАКОВИЋ Андрија
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ ЏАЈИЋ Немања
Четврти судија: ВУЧИЋЕВИЋ Иван
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ТРАЈКОВИЋ Петар

Шумадија - Слога (ПЖ)

Субота, 18.08.2018 17:00 - Аранђеловац
Делегат - Сп. радник: ТРАЈАНОВСКИ Зоран
Главни судија: БОРИСАВЉЕВИЋ Љубиша
Први помоћни судија: ШОЛАЈИЋ Жељко
Други помоћни судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Четврти судија: ГРКОВИЋ Бојан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ВУЈИЧИЋ Зоран

ФАП - Пролетер-Мих.

Субота, 18.08.2018 17:00 - Прибој
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ВУЈОВИЋ Никола
Први помоћни судија: НОВАКОВИЋ Илија
Други помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Никола
Четврти судија: СИМИЋ Предраг
Делегат - Посматрач: МАТИЋ Мића
Посматрач: