Делегирање судија - Српска лига Исток

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Јагодина Табане - Темнић 1924

Субота, 24.11.2018 13:00 - Јагодина
Делегат - Сп. радник: ГОШИЋ Срђан
Главни судија: НЕДЕЉКОВИЋ Јован
Први помоћни судија: ЂОРЂЕВИЋ Александар
Други помоћни судија: ЈОВИЋ Михајло
Четврти судија: ЈОВИЋ Братислав
Делегат - Посматрач:
Посматрач:

Раднички (С) - Пуковац

Субота, 24.11.2018 13:00 - Свилајнац
Делегат - Сп. радник: ИЛИЋ Томислав
Главни судија: СТОЈАНОВИЋ Саша
Први помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Александар
Други помоћни судија: ЈОТОВИЋ Немања
Четврти судија: ПЕТКОВИЋ Јован
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПЕТКОВИЋ Александар

Трстеник ППТ - Моравац Орион

Субота, 24.11.2018 13:00 - Трстеник
Делегат - Сп. радник: МИХАЈЛОВИЋ Марко
Главни судија: ЋИРИЋ Стефан
Први помоћни судија: ХРИСТОВ Предраг
Други помоћни судија: РАНЂЕЛОВИЋ Александар
Четврти судија: САВИЋ Душан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЈОВАНОВИЋ Бојан

Ртањ - Дунав

Субота, 24.11.2018 13:00 - Бољевац
Делегат - Сп. радник: МИРКОВИЋ Витомир
Главни судија: ФИЛИПОВИЋ Стефан
Први помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Милан
Други помоћни судија: КОЈАДИНОВИЋ Слађан
Четврти судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Миленко
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СИМИЋ Драган

ОФК Синђелић - Раднички (П)

Субота, 24.11.2018 13:00 - Ниш
Делегат - Сп. радник: СТАМЕНКОВИЋ Далибор
Главни судија: МИТРОВИЋ Немања
Први помоћни судија: ГМИТРОВИЋ Иван
Други помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Милош
Четврти судија: МИЛЕТИЋ Стефан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: НЕДЕЉКОВИЋ Владимир

Јединство (Б) - Јединство (П)

Субота, 24.11.2018 13:00 - Бошњаце
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: КЛИКОВАЦ Митар
Први помоћни судија: НИКОЛИЋ Оливер
Други помоћни судија: МИТИЋ Андреја
Четврти судија: ГРУЈИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ПОПОВИЋ Берислав
Посматрач:

Цар Константин - Дубочица

Недеља, 25.11.2018 11:00 - Ниш
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЂОРЂЕВИЋ Јован
Први помоћни судија: ДОНЧИЋ Миливоје
Други помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Душан
Четврти судија: МИТРОВИЋ Марко
Делегат - Посматрач: ЂУРОВИЋ Зоран
Посматрач:

Радан - Будућност

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Лебане
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИТРОВИЋ Бојан
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Милош
Други помоћни судија: ТАРБУК Бошко
Четврти судија: БАБИЋ Никола
Делегат - Посматрач: ПОЉАКОВИЋ Драган
Посматрач:

Заплањац - СФС Борац

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Гаџин Хан
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЦВЕТКОВИЋ Јелена
Први помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Данијела
Други помоћни судија: КОСТИЋ Александра
Четврти судија: ТРАЈКОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: СТАЈИЋ Срђан
Посматрач: