Делегирање судија - Српска лига Исток

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Дубочица - Раднички (С)

Субота, 18.08.2018 17:00 - Лесковац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЂУРЂЕВИЋ Немања
Први помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Милош
Други помоћни судија: ВУЧКОВИЋ Михајло
Четврти судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Миленко
Делегат - Посматрач:
Посматрач:

Пуковац - Јединство (Б)

Субота, 18.08.2018 17:00 - Пуковац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ФИЛИПОВИЋ Стефан
Први помоћни судија: ТОДОРОВИЋ Немања
Други помоћни судија: ТОДОСИЈЕВИЋ Милош
Четврти судија: РАЈКОВИЋ Игор
Делегат - Посматрач: РАДОВИЋ Драган
Посматрач:

Дунав - Јагодина Табане

Субота, 18.08.2018 17:00 - Прахово
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЋИРИЋ Стефан
Први помоћни судија: БОЖИНОВИЋ Душан
Други помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Александар
Четврти судија: МИЛЕТИЋ Стефан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПАУНОВИЋ Игор

Јединство (П) - Радан

Субота, 18.08.2018 17:00 - Параћин
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: СТОЈАНОВИЋ Саша
Први помоћни судија: ЛАЗАРЕВИЋ Стеван
Други помоћни судија: РАНЂЕЛОВИЋ Александар
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач:
Посматрач:

Будућност - ОФК Синђелић

Недеља, 19.08.2018 17:00 - Поповац
Делегат - Сп. радник: ПОПОВИЋ Небојша
Главни судија: ВУКАДИНОВИЋ Александар
Први помоћни судија: КРСТИЋ Слободан
Други помоћни судија: ХРИСТОВ Предраг
Четврти судија: КЛИКОВАЦ Митар
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПОПОВИЋ Милош

Моравац Орион - Ртањ

Недеља, 19.08.2018 17:00 - Мрштане
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИТРОВИЋ Немања
Први помоћни судија: МИЛИЋЕВИЋ Срђан
Други помоћни судија: МИТИЋ Андреја
Четврти судија: МИЉКОВИЋ Миљан
Делегат - Посматрач: ВЕЉКОВИЋ Драган
Посматрач:

Раднички (П) - Трстеник ППТ

Недеља, 19.08.2018 17:00 - Пирот
Делегат - Сп. радник: МАРЈАНОВИЋ Јован
Главни судија: БАБИЋ Никола
Први помоћни судија: МАРИНКОВИЋ Душан
Други помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Душан
Четврти судија: МИТРОВИЋ Марко
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЈОВАНОВИЋ Бојан

Темнић 1924 - СФС Борац

Недеља, 19.08.2018 17:00 - Варварин
Делегат - Сп. радник: ГЛУШАЦ Милован
Главни судија: ЈОВИЋ Братислав
Први помоћни судија: ИВАНОВИЋ Бојан
Други помоћни судија: ЂОРЂЕВИЋ Милан
Четврти судија: ГРУЈИЋ Милош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: АНЂЕЛКОВИЋ Дејан

Заплањац - Цар Константин

Недеља, 19.08.2018 17:00 - Гаџин Хан
Делегат - Сп. радник: ГАВРИЛОВИЋ Милан
Главни судија: МИТРОВИЋ Бојан
Први помоћни судија: ГЛУШАЦ Милан
Други помоћни судија: ЂОРЂЕВИЋ Александар
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Јован
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПЕТКОВИЋ Александар