Делегирање судија - Српска лига Исток

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

ОФК Синђелић - Тимок

Субота, 21.04.2018 16:30 - Ниш
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Миленко
Први помоћни судија: ИВАНОВИЋ Бојан
Други помоћни судија: ГЛУШАЦ Милан
Четврти судија: ЦВЕТКОВИЋ Јелена
Делегат - Посматрач: ЗЛАТКОВИЋ Драган
Посматрач:

Ртањ - Моравац Орион

Субота, 21.04.2018 16:30 - Бољевац
Делегат - Сп. радник: МАТИЋ Леонардо
Главни судија: ЋИРИЋ Стефан
Први помоћни судија: РАНЂЕЛОВИЋ Александар
Други помоћни судија: ХРИСТОВ Предраг
Четврти судија: ЈОВИЋ Братислав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПАУНОВИЋ Игор

Јединство (Б) - Будућност

Субота, 21.04.2018 16:30 - Бошњаце
Делегат - Сп. радник: МАРЈАНОВИЋ Славица
Главни судија: БАБИЋ Никола
Први помоћни судија: СТАНКОВИЋ Ненад
Други помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Горан
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Јован
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПЕТКОВИЋ Александар

Озрен - Радан

Субота, 21.04.2018 16:30 - Сокобања
Делегат - Сп. радник: СТАНЧУЛОВИЋ Љубипа
Главни судија: ФИЛИПОВИЋ Стефан
Први помоћни судија: СТАНОЈЕВИЋ Момир
Други помоћни судија: НИКОЛИЋ Оливер
Четврти судија: РАЈКОВИЋ Игор
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СИМИЋ Драган

Трстеник ППТ - Јединство (П)

Субота, 21.04.2018 16:30 - Трстеник
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИТРОВИЋ Марко
Први помоћни судија: МАРИНКОВИЋ Душан
Други помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Душан
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: АНТИЋ Душан
Посматрач:

Цар Константин - Табане 1970

Недеља, 22.04.2018 11:00 - Ниш
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИТРОВИЋ Бојан
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Милош
Други помоћни судија: ТАРБУК Бошко
Четврти судија: ВУКАДИНОВИЋ Александар
Делегат - Посматрач: ВЕЉКОВИЋ Драган
Посматрач:

Трајал - Дунав

Недеља, 22.04.2018 16:30 - Крушевац
Делегат - Сп. радник: СТАМЕНКОВИЋ Властимир
Главни судија: МИТРОВИЋ Немања
Први помоћни судија: АНТИЋ Никола
Други помоћни судија: КРСТИЋ Слободан
Четврти судија: МИНИЋ Ана
Делегат - Посматрач:
Посматрач: НЕДЕЉКОВИЋ Владимир

Пуковац - Раднички (С)

Недеља, 22.04.2018 16:30 - Пуковац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ТРАЈКОВИЋ Милош
Први помоћни судија: ДОНЧИЋ Миливоје
Други помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Милош
Четврти судија: МИЛАДИНОВИЋ Душан
Делегат - Посматрач: ГАГИЋ Милош
Посматрач: