Najnovije vesti

Petak, 09.11.2018

SRBIJA IGRALA, RUSIJA POBEDILA NAŠE DEVOJKE I U REVANŠ MEČU

/images/news/zene/A/kvalifikacije/rusr1.JPG

STRELCI: 0:1 Kožnikova 26, 1:1 Čanković 32, 1:2 Fedorova 53. Sportski centar FSS u Staroj Pazovi.

Ponedeljak, 05.11.2018

ŽENSKA „A“ SELEKCIJA PORAŽENA OD RUSIJE U PRVOJ OD DVE PROVERE

STRELCI: 0:1 Černomirdina 66. Stadion Kolubare u Lazarevcu.Gledalaca:oko 1000.

ŽENSKA „A“ REPREZENTACIJA IGRA DVE UTAKMICE PROTIV RUSIJE, PRVI DUEL U LAZAREVCU

Petak, 02.11.2018

FINALE KUPA SRBIJE U NIŠU, POVERENJE SELEKTORIMA

U Beogradu je održana 37. sednica Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije, izdvajamo najznačajnije odluke.

1.Odlukom Odbora za hitna pitanja finalna utakmica Kupa Srbije za sezonu 2018/19.biće odigrana u Nišu, 30.maja 2019.godine.

Ponedeljak, 27.08.2018

Ženska A reprezentacija završila kvalifikacije za SP porazom u Španiji

Najbolja ženska reprezentacija oprostila se od kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo porazom od najbolje selekcije u grupi, reprezentacije Španije. Jedna od najboljih selekcija Evrope rano je došla u vođstvo, igrao se treći minut, kada je domaćin iz jedanaesterca došao u vođstvo i već tada praktično rešio meč. Do kraja prvog dela Španija je duplirala vođstvo, a u nastavku Milena Vuković je još jednom bila savladana.