Najnovije vesti

Utorak, 18.09.2018

PAROVI ŠESNAESTINE FINALA KUPA SRBIJE ZA SEZONU 2018/19.

/images/PRVA LIGA/ZREB KUP_60.JPG

U Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi održan je žreb za šesnaestinu finala Kupa Srbije.

Četvrtak, 06.09.2018

Određeni parovi pretkola Fudbalskog kupa Srbije za takmičarsku 2018/2019. godinu

Takmičarska komisija odredila parove pretkola Fudbalskog kupa Srbije za takmičarsku 2018/2019. godinu

Sreda, 23.05.2018

PARTIZAN OSVOJIO KUP SRBIJE ZA SEZONU 2017/18.

U pravom fudbalskom ambijentu na stadionu Radnika u Surdulici, meču koji je obilovao uzbuđenjima, Partizan je savladao Mladost iz Lučana -2:1(1:1) i na taj način odbranio trofej Kupa Srbije osvojen prošle godine.Crno-beli su treći put zaredom osvojili nacionalni kup, a ukupno 15. put u istoriji kluba. Mladost je pružila fantastičan otpor, tim iz Lučana je prvi došao u vođstvo, golom Tumbasevića, a do kraja prvog dela Janković je uspeo iz slobodnog udarca da izjednači rezultat. U nastavku je Partizan došao do potpunog preokreta, a strelac je bio Zdjelar. Mladost je u poslednjem minutu imala odličnu priliku da dođe do izjednačenja, ali na kraju trofej је zasluženo pripao beogradskom sastavu.

Sreda, 16.05.2018

FINALE KUPA SRBIJE: PARTIZAN – MLADOST (L)

U finalu Kupa Srbije, 23. maja u Surdulici (19,00) sastaju se Partizan – Mladost (Lučani).U revanš mečevima polufinala Partizan je bio bolji od Čukaričkog, a Mladost u Lučanima od Mačve.Posle poraza u prvom meču na Banovom brdu (2:4) branilac Kupa je slavio sa 2:0 i tako zahvaljujući golovima iz prvog meča, uspeo da se izbori za finale.U Lučanima je Mladost savladala ubedljivo sa 4:0 Mačvu i tako će 23. maja na stadionu Radnika u Surdulici izaći na megdan Partizanu.