Sudijska komisija

images/sudije/zutic_djordje.png
Đorđe Žutić
Petrovaradin
27.05.1950
Predsednik, delegiranje sudija i pomoćnih sudija Super i Prve lige Srbije
images/sudije/karadzic_milan
Milan Karadžić
Beograd
16.01.1967
Član, analiza suđenja Superi Prve lige Srbije
images/sudije/simic_mirko.png
Mirko Simić
Kruševac
07.04.1950
Član, delegiranje posmatrača suđenja Super i Prve lige Srbije
images/sudije/gavrilovic_mile.png
Mile Gavrilović
Požega
15.09.1960
Član, analiza suđenja Srpskih liga grupe "Zapad" i "Istok"
images/sudije/savic_zdravko.png
Zdravko Savić
Bačka Topola
12.03.1959
Član, analiza suđenja Srpskih liga grupe "Vojvodina" i "Beograd"