Delegati - Instruktori - Srpska liga - Vojvodina

images/sudije/micanovic_momcilo
Momčilo Mićanović
Novi Sad
02.11.1969
Instruktor prve kategorije
images/sudije/vuksanovic_dragoljub
Dragoljub Vuksanović
Novi Sad
14.02.1970
Instruktor prve kategorije
images/sudije/sovljanski_aleksandar
Aleksandar Šovljanski
Novi Sad
21.01.1979
Instruktor prve kategorije
images/sudije/krakanovic_milan.png
Milan Krakanović
Novi Sad
23.09.1974
Instruktor prve kategorije
images/sudije/savija_jovica
Jovica Šavija
Nova Pazova
27.01.1969
Instruktor prve kategorije
images/sudije/kaurin_srdjan.png
Srđan Kaurin
Subotica
04.10.1976
Instruktor prve kategorije
images/sudije/subotic_uros
Uroš Subotić
Inđija
16.02.1959
Instruktor prve kategorije
images/sudije/dragan_petrovic.png
Dragan Petrović
Sremska Mitrovica
23.04.2018
Instruktor prve kategorije
images/sudije/medakovic_goran
Goran Medaković
Pančevo
04.02.1971
Instruktor prve kategorije
images/sudije/milosevic_dragan.jpg
Dragan Milošević
Vršac
02.09.1977
Instruktor prve kategorije
images/sudije/nestorov_ljubomir
Ljubomir Nestorov
Pančevo
24.08.1971
Instruktor prve kategorije
images/sudije/vukelic_rade
Rade Vukelić
Subotica
29.05.1968
Instruktor prve kategorije
images/sudije/obradovic_milan
Milan Obradović
Bačka Topola
08.11.1956
Instruktor prve kategorije
images/male-conture-100x130.png
Dušan Cvjetićanin
Sombor
23.04.2018
Instruktor prve kategorije
images/sudije/rodean_marjan
Marjan Rodean
Zrenjanin
26.06.1973
Instruktor prve kategorije
images/sudije/sibul_ivan
Ivan Šibul
Kikinda
19.11.1962
Instruktor prve kategorije
images/male-conture-100x130.png
Srđan Zavišin
Stapar
23.04.2018
Instruktor prve kategorije
images/male-conture-100x130.png
Dejan Vučić
Subotica
01.01.2000
Instruktor prve kategorije
images/sudije/korajlija_milan.png
Milan Korajlija
Novi Sad
01.08.1972
Instruktor prve kategorije