Četvrtak, 02.11.2017

Završena jesenja škola FSS, pohvale UEFA

Predstavnici evropske „kuće fudbala“  prezentovali Vameval test, a onda bili oduševljeni pokaznim treningom naše instruktorske službe.

U Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi traže se novi Stanković, Vidić, Matić, Ivanović, Tadić...a pohvale za sve ono što na tom planu radi Fudbalski savez Srbije i njegova stručna služba dolaze od strane odgovornih lica UEFA. Stručni sektor na čelu sa sportskim direktorom, Goranom Bunjevčevićem i glavnim i odgovornim Instruktorske službe FSS, Ivanom Đukanovićem, posle dobro odrađenih zimskih i letnjih kampova, ponovo je okupio najveće talente rođene 2003. i 2004. godine. U okviru jesenje škole fudbala, sada i pod „nadzorom“ UEFA, punih pet dana radilo se u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi. Naši treneri i oni od kojih se očekuje da u budućnosti postanu naslednici sadašnjih asova srpskog fudbala, generacija 2003/04. učestvovali su i tri dana u radu  stručne službe  UEFA koja im je prezentovala  tkz. Vameval test ili test aerobne izdržljivosti.Usledio je pokazni trening koji su pripremili naši treneri a onda i čestitke predstavnika UEFA Francuza Žan Fransoa Domerža i Loik Boriea koje su dovoljna potvrda rada stručnih službi FSS. Zadovoljstvo ostvarenim nije krio ni Dejan Stanković, legendarni as, rekorder u broju nastupa za najbolji državni tim, sada ispred UEFA zadužen za razvoj fudbala u Evropi.

Generacija 2003.

  1. GRČIĆ Nikola, Spartak
  2. VIDAKOVIĆ Milan, Vojvodina
  3. JOVANČEVIĆ Dušan, Zemun
  4. LUKOVIĆ Marko, Vojvodina
  5. PETROVIĆ Jovan, Real Niš
  6. KRSTIĆ Vukašin, Vojvodina
  7. KOSTIĆ Pavle, Real Niš
  8. PEPIĆ Ertan, Novi Pazar
  9. SPASIĆ Ilija Real Niš
  10. IKANOVIĆ Dušan, Čukarički
  11. JELENKOVIĆ Veljko, Vojvodina
  12. TORBICA Milutin, Vojvodina
  13. STOINOVIĆ Atanasios, Paok
  14. RAMOVIĆ Živan, Kiker
  15. LAZIĆ Uroš, Radnički Niš
  16. GRGIĆ Dario Čukarički
  17. ABRAMUŠIĆ Ognjen, Vojvodina
  18. PETKOVIĆ Nikola, Čukarički
  19. KERKEZ Miloš, Rapid
  20. BRANKOVIĆ Uroš, Kiker
  21. RANĐELOV Danijel, Radnički Niš
  22. HRSTIĆ Srđan, Spartak
  23. FILIPOVIĆ Đorđe, Nacional NP
  24. KRSTIĆ Boris, Radnički Niš
  25. VRBLjANAC Simo, Spartak

Instruktorska služba za 2003.

  1. ĐUKANOVIĆ Ivan, Koordinator
  2. LJUBINKOVIĆ Goran, Regionalni instruktor
  3. BRANKOVIĆ Dejan, Regionalni instruktor
  4. BJELICA Danilo, Područni instruktor
  5. GROZDANOVIĆ Predrag, Okružni instruktor
  6. KENIĆ Sreten, Trener - gost
  7. VESELINOVIĆ Dejan, Trener - gost
  8. POLEKSIĆ Dragoslav, Trener golmana
  9. ŠARANOVIĆ Dušan, Trener-analitičar
  10. MILETIĆ Aleksandar, fizioterapeut
  11. MANDIĆ Jadranka, doktor

 

Generacija 2004.

  1. STEVANOVIĆ Dimitrije, Real Niš
  2. BOGOSAVLjEVIĆ Andrej, Duel KŠ
  3. DAVIDOVIĆ Dejan, Zemun
  4. MIRALjEMOVIĆ Mirsad, Pazars juniors
  5. ČVORO Nemanja, Zemun
  6. DROBNjAK Luka, Vojvodina
  7. TRNINIĆ Dragan, Vojvodina
  8. ĆELIĆ Aleksa, Radnički KG
  9. STOJANOVIĆ Luka, Partizan
  10. MILANOV Branislav, Vojvodina
  11. OGNjENOVIĆ Pavle, Ada
  12. PETKOVIĆ Mihajlo, Partizan
  13. MILADINOVIĆ Uroš, Knez Lazar KŠ
  14. LOLIĆ Veljko, Vojvodina
  15. BAŽDAR Samed, AS
  16. MILOSAVIĆ Mihajlo, Vojvodina
  17. TRIFUNOVIĆ Nemanja, Borac
  18. LAZAREVIĆ Andrija, Partizan
  19. TABAKOVIĆ Dimitrije, Brodarac
  20. PETROVIĆ Aleksandar, Radnički KG
  21. ĐORĐEVIĆ Marko, Dubočica
  22. VLAHOVIĆ Vanja, Partizan
  23. ĐORĐEVIĆ Veljko, Zemun
  24. BRAHIĆ Enser,, Pazars Juniors
  25. KABIĆ Uroš, Vojvodina
  26. STJEPANOVIĆ, Mateja Partizan

Instruktorska služba za 2004.

  1. ĐUKANOVIĆ Ivan, Koordinator
  2. IVANČEVIĆ Radmilo, Regionalni instruktor
  3. RADEVIĆ Goran, Regionalni instruktor
  4. BELjANSKI Milan, Područni instruktor
  5. JOVANOVIĆ Jestratije, Okružni instruktor
  6. FILIPOVIĆ Slobodan, Okružni instruktor
  7. LAZIĆ Boban, Okružni instruktor
  8. TOŠIĆ Milan, Okružni instruktor
  9. POLEKSIĆ Dragoslav, Trener golmana
  10. ŠARANOVIĆ Dušan, Trener-analitičar
  11. MILETIĆ Aleksandar, fizioterapeut
  12. MANDIĆ Jadranka, doktor

X